Navitel SH1000 Pro – indukcyjne ładowanie w uchwycie na smartfon do samochodu

Navitel SH1000 Pro – indukcyjne ładowanie w uchwycie na smartfon do samochodu

Navitel wprowadza na rynek nowy uchwyt dla kierowców, fot. Pexels
Navitel wprowadza na rynek nowy uchwyt dla kierowców, fot. Pexels
Redakcja
10.02.2020 12:04

Navitel wprowadza na rynek nowy dodatek dla kierowców. SH1000 Pro to nietypowy uchwyt na smartfon do auta, który jest zintegrowany z indukcyjną ładowarką.

Navitel SH1000 PRO to grawitacyjny uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego. Sprzęt należy zamontować na kratce nawiewu w aucie, korzystając z klipsu dołączonego do zestawu. Uchwyt rozpozna telefon automatycznie i otworzy ramię, którego maksymalna szerokość wynosi 82 mm.

Navitel SH1000 Pro, fot. materiały prasowe.
Navitel SH1000 Pro, fot. materiały prasowe.

Przycisk sterujący umożliwia samodzielne ustawienie akcesorium. Maksymalna moc ładowania uchwytu indukcyjnego to 15W. Urządzenie zapewnia ochronę przed zwarciem i przegrzaniem. SH1000 PRO wyposażono w złącze USB-C, do którego możemy podłączyć ładowarkę o określonych parametrach: 5 V, 3 A; 9 V, 2 A; 12 V, 2 A; QC 2.0; QC 3.0.

Akcesorium może służyć jako uchwyt do telefonu bez funkcji ładowania bezprzewodowego. Specjalny kształt dolnego ramienia zaciskowego umożliwia podłączenie kabla bezpośrednio do smartfonu. [img=SH1000PRO_4]„Smartfon to obecnie urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Wprowadzenie do sprzedaży uchwytu SH1000 PRO to ukłon w stronę konsumentów, którzy podczas planowania dalszych wyjazdów bądź krótkich tras w mieście potrzebują dodatkowego źródła zasilania. Nowe akcesorium w ofercie Navitel wyróżnia się wyglądem oraz łatwością użytkowania. Co istotne, uchwyt znajdzie zastosowanie także w smartfonach bez opcji ładowania indukcyjnego. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę portfolio o kolejne, innowacyjne gadżety dla kierowców” - opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie z urządzeniem umieszczono: uchwyt montowany na kratkę nawiewu, nakrętkę mocującą, kabel USB typu C, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. Szczegółowa specyfikacja produktu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej producenta. Navitel SH1000 PRO jest już dostępny w regularnej sprzedaży i serwisie Allegro. Sugerowana cena – 159 złotych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)