nazwa.pl odświeża jeden z ciekawszych programów partnerskich na rynku hostingowym

nazwa.pl odświeża jeden z ciekawszych programów partnerskich na rynku hostingowym

nazwa.pl odświeża jeden z ciekawszych programów partnerskich na rynku hostingowym
02.09.2020 15:54, aktualizacja: 07.09.2020 11:45

Nazwa.pl jako lider polskiego rynku usług hostingowych zintensyfikował ostatnio działania na rzecz rozbudowy swojego portfolio, między innymi poprzez uruchomienie kierowanego także na rynek konsumencki Cloud Backupu. Na tym jednak nie poprzestano – dostawca ogłosił w ostatnim czasie nowe warunki programu partnerskiego, w którym użytkownicy mogą otrzymać bardzo wysokie prowizje.

Nawet 50% prowizji w Nazwa.pl

Nazwa.pl już dawno przestała być wyłącznie operatorem domen i firmą dzierżawiącą serwery. Aktualnie w ofercie dostawcy znajdują się między innymi serwery wirtualne, gotowe wdrożenia WordPressa, certyfikaty SSL, serwery poczty, a także wspomniany backup chmurowy. Aby zainteresować tą ofertą większe grono osób, dostawca zaprezentował nowe warunki programu partnerskiego dla webmasterów.

W ramach nowego programu partnerskiego kierowanego dla administratorów można otrzymać nawet 50-procentową prowizję od pierwszej opłaty, które uiszczać będzie kolejny, polecony użytkownik. W tym przypadku nowe warunki programu partnerskiego stanowią zatem podwojenie dotychczasowych stawek. Ponadto z każdej kolejną wpłatą członek programu partnerskiego otrzyma 35% prowizji. Jedynym warunkiem uzyskania takich warunków jest konieczność polecenia usług Nazwa.pl co najmniej pięciu użytkownikom, co dla webmasterów nie powinno szczególnym wyzwaniem.

Wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty za polecane przez Ciebie usługi
Wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty za polecane przez Ciebie usługi

Co ważne, prowizje naliczane są od usługi, którą opłaca polecony. Oznacza to, że jeśli nowy użytkownik zdecyduje się na skorzystanie z wielu usług, to polecający otrzyma 50%, a następnie 35% prowizji od każdej z nich. Wyobraźmy sobie zatem następujący scenariusz: pięciu nowych użytkowników zdecyduje się np. na wybór jednej z usług Hosting Cloud oraz zakup domeny globalnej wraz z SSL, DNSSEC i DNS Anycast – wydaje się to rozsądnym zestawem nawet na potrzeby niewielkiej firmy. W takiej sytuacji polecający po 12 miesiącach otrzyma łącznie nawet 1,5 tys. zł prowizji.

Warto nadmienić, że zarabiać w programie partnerskim nazwa.pl mogą także osoby, które polecą zaledwie jednego nowego użytkownika. W tym przypadku prowizja wynosi 25% od każdej wpłaty, przy czym, podobnie jak w programie dla webmasterów, prowizje naliczane są per usługa. Korzyści są zresztą obopólne – zyskuje także nowy użytkownik, dla którego przygotowano 20-procentową zniżkę na wszystkie usługi, a program partnerski łączy się promocjami obowiązującymi w danym momencie na nazwa.pl.

Jak dołączyć?

Jak wspomniano, w odświeżonym programie dla webmasterów, aby otrzymać najwyższą prowizję, należy polecić nazwa.pl co najmniej 5 użytkownikom. Dołączyć do programu można za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem nazwa.pl/program-partnerski. Po jego wypełnieniu z zainteresowanymi skontaktuje się konsultant. Dostawca zachęca do udziału w programie także webmasterów, którzy korzystają aktualnie z usług innych firm – po deklaracji, że przeniosą oni co najmniej pięciu swoich klientów na usługi nazwa.pl, firma od razu może aktywować 50-procentową prowizję.

Program dla webmasterów - poleć nas 5 użytkownikom i zgarnij najwyższą prowizję
Program dla webmasterów - poleć nas 5 użytkownikom i zgarnij najwyższą prowizję

Jeszcze prostsze jest przystąpienie do programu kierowanego do użytkowników polecających mniej niż pięciu klientów – wystarczy przejść pod wskazany już adres nazwa.pl/program-partnerski i zlecić wygenerowanie unikalnego kodu rabatowego, który dostarczony zostanie drogą mailową. Wówczas wystarczy już przekazać kod polecanym, a ci mogą wprowadzić go w stosownym polu podczas kupna usługi. W obu przypadkach bieżące informacje na temat wysokości zgromadzonych prowizji dostępne są bez ograniczeń w Panelu Klienta. Firma deklaruje, że środki przelewane są w 24 godziny od zlecenia na wskazany rachunek bankowy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)