Netia wprowadza Dropss – do 20 Mb/s na kablach Orange

Strona głównaNetia wprowadza Dropss – do 20 Mb/s na kablach Orange
29.07.2014 12:49

W ofercie Netii pojawiła się nowa marka – Dropss. Oferta obejmuje Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez tak nielubianego abonamentu telefonicznego i bez opłaty za utrzymanie łącza. Pozycja reklamowana jest jako „czysty Internet” za 49,90 zł miesięcznie. Kierowana jest przede wszystkim do obecnych posiadaczy Neostrady od Orange.

bDUyUdqZ
350110706265384393

Dropss wychodzi naprzeciw oczekiwaniom abonentów, którzy mają dość płacenia za nieużywane dodatki do Neostrady. Zamawiając to łącze klient nie tylko nie musi, ale nawet nie może kupić dodatkowo usług telefonicznych i nie musi płacić za utrzymanie łącza (Orange liczy sobie 29,24 zł brutto). Jedyną usługą dodatkową, z jakiej ewentualnie może skorzystać nowy abonent Dropssa, jest HBO GO, kosztujące 25 złotych miesięcznie (pierwszy miesiąc kosztuje 1 zł). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.

Tomasz Szopa, Dyrektor Generalny Rynku Klientów Indywidualnych w Netii, zapewnia, że Dropss został atrakcyjnie wyceniony, a umowa będzie zawierana na uczciwych warunkach. Klientom, którzy zrezygnują z Neostrady bądź innej oferty Orange Polska, Netia powinna być w stanie zapewnić taką samą jakość usług na tych samych łączach.

bDUyUdrb

Usługa kosztuje 49,90 złotych miesięcznie z e-fakturą. Umowa z operatorem zawierana jest na czas nieokreślony i operator gwarantuje, że za jej zerwanie klient nie zapłaci żadnej kary. Usługę można zamówić wyłącznie na stronie Dropss.pl.

Udostępnij:
bDUyUdrX