WindowsGrySportoweNew Star Soccer 5

New Star Soccer 5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

New Star Soccer 5 to już piąta odsłona cyklu symulacji piłki nożnej, stworzonej przez studio New Star Games. Gracz wcieli się w początkującego piłkarza, który pragnie rozwijać swoją karierę piłkarską i stać się numerem jeden.

Rozgrywka

Pod skrzydła gracza trafia szesnastolatek, którego poczynaniami będzie sterował. Aby stać się legendą piłki nożnej, trzeba zadbać o rozwój piłkarza. Podejmowane decyzje nie będą jednak dotyczyły jedynie sportu, ale również życia chłopaka poza murawą.

Istnieje siedem kluczowych umiejętności, które będą musiały być ciężko trenowane, aby młody piłkarz mógł wspinać się po szczeblach kariery i trafić do najlepszych klubów. Na gracza czeka wiele minigier, również tych związanych z negocjowaniem lepszego kontraktu czy udzielaniem wywiadów.

Wszystkie wzloty, upadki oraz skandale, które dotyczą głównego bohatera, śledzić będzie można w pojawiających się artykułach prasowych. Piłkarz będzie musiał utrzymać na odpowiednim poziomie osiem relacji, w tym z szefem, sponsorami, fanami oraz ze swoją dziewczyną.

W życiu chłopaka nie braknie czasu na rozrywki. Ciężko zarobione pieniądze będzie można trwonić kupując drogie samochody i przedmioty, grając w kasynach czy nawet obstawiając wyścigi konne i wiele więcej.

Przedstawione w New Star Soccer 5 mecze są pełne dynamiki: w tle słychać rozentuzjazmowane tłumy kibiców, a wszystko jest stale rejestrowane przez kamerzystów. Twórcy stworzyli globalną tablicę wyników, która pozwoli na porównanie swoich osiągnięć z innymi graczami z całego świata.

Ponieważ studio nie otrzymało oficjalnych licencji i nie mogło wykorzystać nazw prawdziwych klubów sportowych, twórcy sami wymyślili takie nazwy, aby nikt nie miał wątpliwości, do jakich drużyn w realnym świecie nawiązują.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: 1 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Grafika: 128 MB VRAM
  • Twardy dysk: 256 MB
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań267
Data aktualizacji1 paź 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)