AndroidPersonalizacjaInne programy do personalizacjiNext Lock Screen
Next Lock Screen ikona

Next Lock Screen3.11.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Next Lock Screen to aplikacja do zmiany ekranu blokady telefonu od Microsoftu. Ma nam pomóc w zarządzaniu czasem i zadaniami, niezależnie od tego czy znajdujemy się w pracy, w domu czy w ruchu.

Program dzieli ekran na trzy części. U góry widzimy aktualna datę oraz godzinę. Centralną część zajmują powiadomienia w tym z takich aplikacji jak wiadomości i kalendarz. Wykonując prosty gest w lewo możemy odrzucić konkretne powiadomienia, a wybierając je przejdziemy do aplikacji z której pochodzą.

W dolnej części ekranu skrywa się lista przydatnych aplikacji i skrótów (np. latarka Wi-Fi). Listę możemy edytować, dodatkowo dostępna jest w 3 wariantach: praca, dom i w drodze. Każdy z nich może posiadać swój własny zestaw aplikacji. Niestety nie ma możliwości ustawienia automatycznej zmiany na podstawie godziny, położenia bądź też aktywności użytkownika.

Ustawienia aplikacji są bardzo ubogie. Poza możliwością ukrycia paru elementów i zmianą tapety nie znajdziemy tam zbyt wiele. Next Lock Screen dostępny jest za darmo. Projekt ciągle pozostaje w wersji beta, pomimo tego już teraz jest ciekawym i stabilnym produktem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań426
Data aktualizacji25 maj 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Next Lock Screen ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)