r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

nextbike 2.0.6

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania

nextbike to aplikacja, która ułatwia korzystanie z rowerów miejskich dostarczanych w Polsce i na świecie przez firmę Nextbike. Za jej pomocą wypożyczymy i zwrócimy rower, a także znajdziemy najbliższe stacje roweru miejskiego w pobliżu naszej lokalizacji. W Polsce aplikacja obsługuje następujące miasta: Veturilo, Bemowo Bike w Warszawie, Biker – Białystok, Poznański Rower Miejski, Opole Bike, Wrocławski Rower Miejski oraz rower miejski w Łodzi.

Galeria programu

Program współpracuje z czytnikiem kodów QR (po wcześniejszym zainstalowaniu tego typu aplikacji), umożliwiając w ten sposób wypożyczenie roweru oraz zwrócenie go. Wystarczy zeskanować kod QR dostępny na danym jednośladzie za pomocą aplikacji, a cały proces wypożyczenia zajmie tylko kilka chwil. Za pomocą programu można wygenerować też kod potrzebny do wypożyczenia roweru. Dla obu czynności potrzebne jest połączenie z internetem.

Dzięki programowi nextbike możemy też sprawdzić, gdzie w naszej okolicy znajdują się stacje roweru miejskiego - wraz ze wskazaniem, ile rowerów jest aktualnie dostępnych.

Ponadto, aplikacja pozwala zrealizować voucher na przejazdy rowerem miejskim, zaktualizować opcje płatności, a także nawiązać kontakt z infolinią obsługującą klientów Nextbike. Możliwe jest też założenie konta w usłudze Nextbike.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.