Nie tylko Prisma. Aplikacje, które zamienią fotkę w sztukę i działają też na Androidzie

Nie tylko Prisma. Aplikacje, które zamienią fotkę w sztukę i działają też na Androidzie

Nie tylko Prisma. Aplikacje, które zamienią fotkę w sztukę i działają też na Androidzie
11.07.2016 16:02

Prisma dostępna jest obecnie tylko na urządzenia z systemem iOS8+. W bliżej nieokreślonej przyszłości pojawić ma się wersja naAndroida. Jeśli nie macie iPhone’a, a macie zapędy dotransformowania swoich fotografii, możemy polecić Wam kilkapodobnych do Prismy narzędzi, które również przynoszą ciekawewizualnie efekty.

Pikazo

350179739492902849

*Dla Pikazo wszystko jest sztuką *– mówią autorzy. Ta mobilna aplikacja może nie zdobyłatakiego rozgłosu jak Prisma, ale podobnie jak ona wykorzystuje siecineuronowe do symulowania sposobów, w jakie mózg może widzieć iprzetwarzać obrazy. Efekty są albo bardzo ciekawe, albo zupełnienijakie, można powiedzieć, że rozstrzał jest większy, niż wwypadku Prismy.

Pikazo znajdziecie w naszej bazie oprogramowania, w wersjach naAndroidai iOS-a.

Mlvch

350179739493099457

Mlvch pozwala na nałożenie na zdjęcia efektów upodabniającychobrazek do twórczości znanych malarzy. Autorzy mówią oalgorytmach, które mogą naśladować pędzel Malewicza,Kandińskiego, Pollocka i wielu innych. Aplikacja nie pozwala sama narobienie fotografii, za to ułatwia dzielenie się końcowymiefektami w sieciach społecznościowych.

Mlvch dostępny jest w naszej bazie oprogramowania, w wersjach naAndroidai iOS-a.

ArtBot

350179739493296065

Dołącz do szaleństwa na punkcie neurosztuki,wgraj swoje ulubione dzieło sztuki, dodaj swoje zdjęcie i patrz,jak sztuczna inteligencja przekształca je w coś, co mógłbynamalować Rembrandt czy Van Gogh. Aplikacja oferuje też sporyzestaw szablonów, z którymi możesz eksperymentować na swoichfotkach.

ArtBota można pobrać z naszejbazy oprogramowania w wersjach na Androidai iOS-a.Uwaga, aplikacja wymaga logowania przez aktywne konto na Facebooku.

Dreamscope (Marzenieskop)

Efekt filtru Deus Vult w Marzenieskopie
Efekt filtru Deus Vult w Marzenieskopie

To wykorzystująca sieci neuronowe aplikacja przeglądarkowa,niczego instalować tu nie musisz. Wystarczy zalogować się (przezFacebooka), wgrać swoją fotkę, wybrać filtr i czekać na efekty.Znajdziecie Dreamscope pod adresem dreamscopeapp.com.

Deepart.io

350179739493623745

Kolejna aplikacja przeglądarkowa, która podobnie jak ipoprzednicy korzysta z sieci neuronowych do wygenerowaniawidowiskowych przekształceń zdjęć. Za darmo dostaniemy tylkoniewielkiej rozdzielczości obrazek ze znakiem wodnym, serwis oferujejednak też płatne usługi – jeśli efekt końcowy nam się bardzospodoba, to możemy zamówić sobie nawet ultrawysokiejrozdzielczości wydruki na wysokiej jakości papierze. Deepartdostępny jest pod adresem deepart.io.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)