Nie zdążyłeś kupić biletu na IEM 2015? U nas masz jeszcze szansę go zdobyć!

Nie zdążyłeś kupić biletu na IEM 2015? U nas masz jeszcze szansę go zdobyć!

20.02.2015 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niecały miesiąc został do startu wielkiego finału Intel Extreme Masters w Katowicach, na który ponownie przybędą tysiące osób. Tak jak poprzednio, wejście do Spodka będzie bezpłatne, ale oznacza to niemałą kolejkę, chyba że ktoś zaopatrzył się w specjalne bilety wczesnego wstępu. Po raz kolejny je rozdajemy, a biorąc pod uwagę fakt, iż teraz są one normalnie praktycznie nie do zdobycia, macie ostatnią szansę na wejściówki na obiekt.

Obraz

Przypominamy, że IEM rozpocznie się w tym roku 12 marca od dnia dla mediów, by między 13 i 15 marca przywitać już potem wszystkich zainteresowanych sportami elektronicznymi oraz szeroko rozumianą rozrywką. Ceny biletów wahały się od 50 złotych za dzień, przez 130 za trzy, po 450 złotych za pakiet na całość imprezy plus upominki. Biorąc udział w naszej akcji możecie zdobyć kod na jednodniowy e-bilet.

Jak starać się o wejściówkę? Zasady są bardzo proste:

  • Rozdajemy 25 kodów uprawniających do odebrania 1-dniowego e-biletu na finał Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach. Kody ważne są do 28 lutego.
  • Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu wyrażą chęć pojawienia się na IEM 2015 w Spodku i krótko uzasadnią, dlaczego wybierają się na finał.
  • Akcja jest weekendowa, trwa od 20 do 22 lutego. 23 lutego zwycięzcy powinni znaleźć kody na bilety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Jak potem zrealizować kod?

  • Należy wejść na stronę http://bit.ly/IEM_ticketpro(http://bit.ly/IEM_ticketpro) (Ticketpro) i wybrać dzień, na który chce się otrzymać bilet (bilety z adnotacją Kody promocyjne na poszczególne dni).
  • Wpisać swój login i hasło w systemie Ticketpro oraz otrzymany kod i kliknąć OK.
  • Wpisać liczbę miejsc 1, kliknąć DALEJ, DO PŁATNOŚCI, UŻYJ E-COUPON.
  • Wprowadzić ponownie otrzymany kod, kliknąć UŻYJ E-COUPON, a następnie GOTOWE.
  • Pozostanie kliknąć DALEJ, w podsumowaniu zamówienia DALEJ, potem POBIERZ E-TICKET, wybrać E-TICKET i kliknąć POBIERZ.
  • Pobrany e-bilet należy wydrukować i okazać przy bramie.

Warto spróbować szczęścia, bo tegoroczny finał IEM to nie tylko większa powierzchnia wystawiennicza, lecz przede wszystkim masa atrakcji. Fanów rywalizacji e-sportowej przyciągną zmagania żeńskich drużyn CS:GO, turnieje na scenach głównych, gdzie gracze z całego świata rywalizować będą w StarCrafta II, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive oraz stoiska wystawców do odwiedzenia w Spodku. Ponadto na 8 tysiącach metrów kwadratowych pobliskiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbywać się będą targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice, stanowiące odpowiedź na prośby osób rządnych nowinek technologicznych. Zapoznają się z nimi dobrze przez trzy dni, od piątku do niedzieli. Nie zabraknie i konkursu cosplay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (179)