Nielimitowany Internet LTE staje się standardem

Nielimitowany Internet LTE staje się standardem

Nielimitowany Internet LTE staje się standardem
21.10.2014 17:14, aktualizacja: 21.10.2014 23:55

Osoby korzystające z mobilnego Internetu LTE oferowanego przez Orange z pewnością będą zadowolone z nowej promocji. Od dziś można korzystać z nielimitowanego Internetu LTE bez żadnych dodatkowych opłat. Po przekroczeniu limitu danych nadal będziemy mogli cieszyć się znacznie większą prędkością pobierania i wysyłania plików, ale pod jednym warunkiem.

Nowa promocja przeznaczona jest dla wszystkich obecnych i nowych klientów, którzy w swoich ofertach posiadają dostęp do LTE. Należy pamiętać, żeby móc korzystać z nielimitowanego połączenia musimy być w zasięgu sieci 4G. Promocja nie wymaga aktywacji i zamawiania dodatkowych usług. Obowiązuje ona do 31 marca 2015 roku. Należy jednak zwrócić uwagę na jeden punkt w regulaminie, który mówi, że Orange może ograniczyć prędkość transmisji danych do mniej niż 16 Kb/s, gdy sposób korzystania z transmisji danych zagraża stabilności funkcjonowania i dostępności sieci dla innych użytkowników. Pełen regulamin promocji Nielimitowane LTE znajdziecie tutaj.

Oprócz samej promocji, Orange postanowiło wprowadzić nowe oferty mobilnego internetu Orange Free Net. Pojawił się większy wybór abonamentów, a także wyższe pakiety danych. Natomiast osoby, które zdecydują się na ofertę Orange Free Net za 69,90 zł lub Orange Free Net za 89,90 zł, będą mogły korzystać z nielimitowanego Internetu LTE przez cały okres trwania umowy.

Według ostatnich danych w zasięgu sieci 4G od Orange jest 58% mieszkańców Polski, a do końca roku ma być do 61%. Natomiast Play na początku września chwalił się, że 58% populacji Polski jest w zasięgu jego sieci w standardzie HSDPA+ lub LTE. Najlepiej wypadają Plus i Cyfrowy Polsat, którzy mogą pochwalić się LTE docierającym do prawie 67% Polaków.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)