Niezapomniana strzelanka Crusader: No Remorse do pobrania za darmo

Niezapomniana strzelanka Crusader: No Remorse do pobrania za darmo

Niezapomniana strzelanka Crusader: No Remorse do pobrania za darmo
29.10.2014 09:16, aktualizacja: 07.11.2014 10:31

W ramach swojej akcji rozdawania graczom prezentów w postaci gier, Electronic Arts stawia nie tylko na pozycje w miarę nowe, jak niedawno Dragon Age: Origins, ale też sięga głębiej do swojej biblioteki. Najnowszą propozycją firmy dla komputerowców jest Crusader: No Remorse z 1995 roku, izometryczna strzelanka z charakterystycznym bohaterem w czerwonym pancerzu. Grę znajdziecie za darmo oczywiście na Origin.

Crusader: No Remorse (PC) Gameplay

Chociaż nieco kanciaste ruchy postaci mogą obecnie razić, wiele lat temu tytuł był ciekawą odskocznią od standardowych platformówek czy gier FPS. Jako jeden z bezimiennych, doskonale wyszkolonych zabijaków, dołączało się tutaj do ruchu oporu wobec opresyjnej władzy, dla której wykonywaliśmy misje, a ta chciała nas zlikwidować. Bez tytułowych wyrzutów sumienia eliminować będziemy siły wroga w naprawdę interaktywnym, jak na dawne czasy, a także szczegółowo oddanym środowisku.

Fani Ultimy VIII doskonale się z produktem odnaleźli, bo korzystał on z tego samego silnika, co ta klasyczna pozycja RPG. Rozwój bohatera oczywiście nie stanowił w Crusaderze już głównego punktu programu. Przede wszystkim należało przeżyć, przy okazji wykonując cele misji. Wiele obiektów na pełnych różnorakich urządzeń mapach dało się zniszczyć, a część instalacji wykorzystać przeciwko nieprzyjaciołom, chociażby odkręcając zawór gazu i tym samym paląc wrogów tuż za rogiem. W ogóle animacje śmierci do tej pory robią wrażenie, zwłaszcza po użyciu tych mocniejszych broni.

Warto zwrócić uwagę również na świetną ścieżkę dźwiękową. Projekt wykorzystuje napisaną swojego czasu specjalnie na jego potrzeby technologię, co dało w efekcie dużo lepsze możliwości w stosunku do wciąż wykorzystywanego w tym okresie popiskiwania w formacie MIDI. Wielu słuchało tych nut w szkole czy w pracy. No Remorse stało się tak popularne, że ukazało się także na pierwszym PlayStation oraz konsoli SEGA Saturn, a na PC szybko doczekało się kontynuacji w postaci Crusader: No Regret.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)