Nokia 8 otrzymuje aktualizację do czystego Androida 8 Oreo

Nokia 8 otrzymuje aktualizację do czystego Androida 8 Oreo

Nokia 8 otrzymuje aktualizację do czystego Androida 8 Oreo
Oskar Ziomek
24.11.2017 18:17

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników Nokii 8. Do smartfonu ma od dziś trafiać aktualizacja do Androida 8 Oreo. Użytkownicy otrzymają czystą wersję systemu, pozbawioną jakichkolwiek nakładek oraz zbędnych aplikacji. To między innymi dzięki takiemu podejściu, Nokia 8 odnotowuje świetne wyniki szybkości pracy w codziennym użyciu i momentami przebija nawet iPhone'a 8 Plus.

Informację o gotowej aktualizacji systemu zamieścił na Twitterze Juho Sarvikas z HMD Global. Nie obeszło się bez humorystycznego akcentu pod postacią rozwinięcia liter z nazwy Oreo: Ok, zaczynamy! Przejrzeliśmy Wasz feedback, wszystko jest już dopracowane, oficjalna aktualizacja zaczyna się dziś!

O k, here we go R eviewed your feedback E verything is polished O fficial update rolling out today! #AndroidOreo #Nokia8 #Oreo #Nokiamobilebetalabs pic.twitter.com/QpZeh9JTu0

— Juho Sarvikas (@sarvikas) 24 listopada 2017Android 8 ma też wkrótce trafić do pozostałych modeli Nokii. Nie zapominajmy również, że HMD Global dba o swoich klientów również na polu aktualizacji bezpieczeństwa, które dostarcza jako jeden z pierwszych producentów.

Czytelnikom szerzej zainteresowanym Nokią 8 polecamy nasz test sprzed dwóch miesięcy, w którym przyjrzeliśmy się telefonowi z bliska. Brakuje mu może nieco stylistycznego polotu typowego dla tegorocznych flagowców, ale nadal pozostaje po prostu dobrym smartfonem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)