Nokia Lumia 610, oczekiwany smartfon na Windows Phone w naszym labie

Nokia Lumia 610, oczekiwany smartfon na Windows Phone w naszym labie

17.05.2012 17:51

Nokia Lumia 610 to najprawdopodobniej jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów Nokii mogących zdecydować o losie stojącej na krawędzi firmy. Jest to pierwszy telefon Nokii na Windows Phone w przystępnej cenie - od jutra w EURO RTV AGD będzie można kupić go za 999 zł, czyli prawdopodobnie w niedługim czasie telefon będzie można nabyć w okolicach 700 zł, gdy na rynku pojawią się egzemplarze pooperatorskie.

Wrażenia po kilku pierwszych minutach zabawy? Lumia 610 wygląda i ładnie i solidnie (na uwagę zwraca tył obudowy wykonany z lekko gumowego materiału, podobnie jak niektóre modele BlackBerry). Ekran świeci jasno i wyraźnie nawet na dworze, choć trzeba oddać sprawiedliwość pogodzie, która okazuje się dzisiaj na Nokii wyjątkowo łagodna - we Wrocławiu słońce wychodzi bardzo nieśmiało. Mimo lekko okrojonej względem droższych Lumii specyfikacji technicznej, interfejs chodzi bardzo płynnie i sprawia przyzwoite wrażenie. Windows Phone w pierwszym kontakcie jest dużo bardziej sympatyczny niż Symbian czy Android. Słowem - mamy w rękach potencjalny przebój?

To okaże się po bliższych testach. Dajcie znać, co chcielibyście, żebyśmy sprawdzili. Póki co, w naszym labie podejrzeć można więcej zdjęć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (127)