AndroidNarzędziaInne narzędziaNotification Toggle
Notification Toggle ikona

Notification Toggle3.8.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Notification Toggle to aplikacja na Androida, dzięki której można w obszarze powiadamiania umieścić przełączniki do różnych funkcji telefonu. Aplikacja została napisana przez pojedynczego programistę, jednak wsparcie społeczności pozwoliło na jej dalsze rozwijane.

W oknie konfiguracji znajduje się lista wszystkich dostępnych przełączników. Użytkownik może wybrać dowolną ich ilość, trzeba jednak pamiętać, iż wszystkie są widoczne na raz, a im więcej ich zostanie dodanych, tym mniej miejsca na wyświetlanie ma każdy z nich, co w ekstremalnych przypadkach powoduje, że panel staje się bezużyteczny na małych ekranach.

Prócz ustawiania przełączników dla funkcji systemowych, można również dodawać do panelu skróty do konkretnych aplikacji (bez ograniczeń). Istnieje również rozszerzona wersja (kosztuje 4,19zł), umożliwiająca uzyskanie dostępu do specyficznych funkcji wybranych, zainstalowanych na naszym urządzeniu aplikacji. Plusem jest to, iż funkcje, jakie Notification Toggle może wykorzystać, da się sprawdzić jeszcze przed dokonaniem zakupu.

Inną wartą zaznaczenia kwestią jest dodatkowy zestaw przełączników dostępny dla użytkowników posiadających zrootowany telefon. Aplikacja potrafi rozpoznać taki system, jednak użytkownik sam musi aplikację zainstalować w katalogu /system/apps by uzyskać do nich dostęp. Pozwalają one np. na bezpośrednie włączanie GPS-a, czy NFC (tj. zamiast wyłącznie otwierania ekranu ustawień).

Dla mniej doświadczonych użytkowników zostało udostępnione FAQ. Wytłumaczenie jest w nim kilka podstawowych kwestii, jak dostęp do funkcji ze zrootowanego systemu, czy rozwiązania problemów z niedziałającymi przełącznikami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producentj4velin
Liczba pobrań273
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Notification Toggle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)