Nowa beta Ovi Suite ze sporymi zmianami

14.06.2011 14:38, aktual.: 14.06.2011 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na łamach Nokia Betalabs pojawiła się właśnie wersja beta Ovi Suite 3.1.1 - pakietu do integracji telefonów Nokii z komputerami pracującymi pod kontrolą Windows. Jak twierdzą autorzy, wersja ta jest już bardzo bliska finalnej edycji.

Jest to spora aktualizacja, która wprowadza szereg nowości. Jedną z nich jest możliwość pobierania aplikacji bezpośrednio z widoku domowego i instalacji ich na podłączonym telefonie. Procedura została znacznie uproszczona, wystarczy kliknąć "Download and install" i aplikacja z Ovi Store trafia do smartfona.

Poprawiono też obsługę map. W ramach podglądu widać od razu, które z map zainstalowane są już w telefonie i co najważniejsze, można uruchomić pobieranie kilku map jednocześnie upraszczając cały proces. Ci, którzy próbowali przegrać na telefon kilka map większych krajów jednocześnie wiedzą, że dotychczas nie było to najlepsze doświadczenie - zostało ono znacznie poprawione.

Zmienił się też system aktualizacji Ovi Suite - nowe wersje będzie można instalować wygodniej niż dotychczas dzięki małym pakietom aktualizacyjnym, które instalowane będą przy minimalnej przerwie w pracy aplikacji. Pozwoli to także Nokii częściej niż dotychczas wydawać aktualizacje nowych wersji Ovi Suite.

Zarówno stabilną wersję Ovi Suite 3.1.0.91, jak udostępnioną właśnie betę 3.1.1.40 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Obsługa urządzeń mobilnych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)