Nowa definicja gracza: HP ogłasza współpracę z gwiazdą IEM

Nowa definicja gracza: HP ogłasza współpracę z gwiazdą IEM

03.03.2017 17:11, aktual.: 04.03.2017 23:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma HP Inc. poinformowała dziś o współpracy z jedną z najbardziej znanych kobiet grających w CS:GO, Julią „Juliano” Kiran. Julia Kiran, jako liderka zespołu Team Secret, zdobyła pierwsze miejsce na turnieju Electronic Sports World Championship podczas targów Paris Games Week w październiku 2016 r.

Umiejętności Julii Kiran, którymi przewyższa wielu mężczyzn, pozwoliły jej wygrać w wielu zawodach i przyniosły liczne grono oddanych fanów w mediach społecznościowych zarówno w rodzinnej Szwecji, jak i na całym świecie.

Inaugurując współpracę z HP Kiran spotka się z fanami już 4 marca br. na stoisku OMEN by HP (B2) podczas finałów Intel Extreme Masters w Katowicach. Kilku szczęśliwych graczy będzie miało okazję zagrać z nią na żywo na stoisku.

Obraz

Jestem szczęśliwa, że jestem pierwszą kobietą uprawiającą e-sport, którą HP zaprosiło do współpracy, i że zostanę ambasadorem produktów dla graczy OMEN by HP – mówi „Juliano”. HP niewątpliwie rozszerza definicję e-sportowca i pokazuje, że różnice są w porządku, że każdy nas jest inny i że tak naprawdę wiek ani płeć nie mają znaczenia. Liczne komentarze w sieci utwierdziły mnie w przekonaniu, że niektórzy ludzie mają bardzo staroświeckie poglądy na to, co znaczy być świetnym graczem. Uważam, że warto na ten temat dyskutować także publicznie powiedziała – dodaje.

Relacje między HP a „Juliano” idealnie wpisują się w podejście firmy, która kładzie nacisk na dostarczanie nowoczesnych, wydajnych produktów dla graczy we współpracy z najlepszymi na świecie przedstawicielami świata e-sportu.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Juliano. Julia Kiran jest dziś jednym z najlepiej znanych e-sportowców na świecie, a tym samym doskonale wpisuje się w wizerunek współczesnego gracza – komentuje Caroline Llahona, Dyrektor ds. Marketingu, Personal Systems, HP EMEA. W produktach OMEN by HP chodzi o bycie najlepszym, o nowy poziom wydajności i o przekraczanie granic własnych możliwości, dokładnie tak jak robi to Julia. To fantastyczne, że współpracując z nią, będziemy mogli opowiedzieć o wyzwaniach z jakimi zmagają się współcześni gracze – podsumowuje.

Ogłaszając partnerstwo podczas IEM, firma HP przekazała Juliano spersonalizowany, biały system OMEN X.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)