Nowa Warszawa na trasie mobilnych wyścigów z Wrocławia

Strona głównaNowa Warszawa na trasie mobilnych wyścigów z Wrocławia
23.07.2015 18:28
Nowa Warszawa na trasie mobilnych wyścigów z Wrocławia

Nowa Warszawa, legenda polskich ulic z czasów PRL-u, wróciła na drogi w Top Speed – najnowszej grze wrocławskiego studia T-Bull. Twórcy obiecują, że znajdziemy w niej nie tylko ten wspaniały samochód, ale też emocjonujące wyścigi, tuning, niebezpieczne trasy i klimatu przestępczego podziemia.

Top Speed to gra wyróżniająca się niezwykłą dbałością o detale, wysokiej jakości grafiką oraz rozbudowaną fabułą. Amatorzy mobilnej rozrywki będą mieli do dyspozycji blisko siedemdziesiąt aut, w których będą konkurować w nie do końca legalnych wyścigach. Niewykluczone, że będą musieli stawić czoła grubym rybom.

Chcieliśmy, aby Top Speed wyróżniał się na tle dotychczas stworzonych mobilnych gier wyścigowych. Dzięki współpracy z ekipą projektu New Warsaw, użytkownicy odnajdą w grze dawną królową polskich szos – poczciwą Warszawę Marcin Markowicz, dyrektor artystyczny w T-Bull

Mieliśmy też okazję spotkać się z twórcami gry i pojeździć zdalnie sterowanymi autami w ich wrocławskim biurze.

Top Speed - Official Launch Trailer || T-Bull

Obejrzeliśmy także Nową Warszawę, która powraca do życia także poza grą, dzięki wysiłkom wrocławskich studentów, zrzeszonych w projekcie New Warsaw.

350139540226729921
350139540226795457

Premiera gry wiele osób zaskoczyła, bo studio T-Bull póki co nie zdobyło wielkiego rozgłosu. Studio istnieje od 5 lat i choć na swojej pierwszej produkcji zarobiło całe 70 centów, jego założyciele nie chcieli się poddawać. Ich produkcje do tej pory pobrano 60 milionów razy z różnych sklepów z aplikacjami. Top Speed to największa produkcja 40-osobowego już studia. Ma szansę być też najpopularniejszą.

Studio ma już pomysł na kolejny wyjątkowy tytuł, który z pewnością nas zaskoczy. Tymczasem możecie zagrać w Top Speed na swoich urządzeniach z systemami Android, Windows Phone, BlackBerry oraz iOS. Grę znajdziecie w naszej bazie aplikacji – jest dostępna za darmo, ale znajdują się w niej przedmioty, które można kupić za prawdziwe pieniądze. Twórcy obiecują, że dzięki wykorzystaniu Unity3D gra będzie działać płynnie także na słabszych urządzeniach.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (26)