Nowe dotykowe ekrany iiyama. Dostępne modele z wyświetlaczem o przekątnej 65, 75 i 86 cali

Nowe dotykowe ekrany iiyama. Dostępne modele z wyświetlaczem o przekątnej 65, 75 i 86 cali10.05.2019 17:49
iiyama wprowadza do oferty nowe monitory, fot. materiały prasowe
iiyama wprowadza do oferty nowe monitory, fot. materiały prasowe
Redakcja

Na rynku pojawiają się nowe, interaktywne monitory firmy iiyama. To produkty stworzone z myślą o zastosowaniu w firmach i sektorze związanym z edukacją. Atutem jest oprogramowanie, które oferuje między innymi możliwość wyświetlania stron internetowych i plików zgodnych z pakietem biurowym Office.

Japoński producent iiyama ogłosił właśnie wprowadzenie nowej serii interaktywnych ekranów. Zostały zaprojektowane z myślą o biznesie i edukacji. Mają m.in. wbudowane oprogramowanie z przeglądarką internetową, menedżerem plików, menedżerem dysku w chmurze czy WPS Office dla plików zgodnych z MS Office.

Nowa seria 03 powstała jako urządzenia pomagające w korzystaniu z różnych materiałów szkoleniowych. Dlatego mogą być szeroko zastosowane w przedsiębiorstwach, salach konferencyjnych, szkołach i innych placówkach edukacyjnych. Łączące oprogramowanie iiWare 8.0, czyli preinstalowany zestaw aplikacji pod systemem Android, z dołączanym w standardzie modułem WiFi, ekrany z serii 03 doskonale poradzą sobie z szeregiem różnorodnych zadań (prezentacje, zdjęcia, inne interaktywne materiały szkoleniowe).

Main Features and Applications - iiyama 68 series/03 series large touch display

Oprogramowanie iiWare obejmuje: Note – aplikację cyfrowej tablicy w rozdzielczości 4K, która pozwala na nanoszenie notatek zarówno na ekranie jak i na prezentowanych materiałach; Przeglądarkę internetową;Menedżer plików;Menedżer dysku w chmurze;WPS Office dla plików zgodnych z MS Office;Aplikację ScreenSharePro

ScreenSharePro pozwala na udostępnianie, strumieniowanie czy wykonywanie zrzutów ekranu z dowolnego urządzenia podłączonego do tej samej sieci bezpośrednio na ekranie. Wszystko po to, żeby konferencje, spotkania biznesowe i zajęcia szkolne były angażujące i przebiegały bezproblemowo. Co więcej, iiWare umożliwia odtwarzanie prezentacji i plików wideo w wysokiej rozdzielczości, a także obsługuje odczyt plików w praktycznie każdym formacie bezpośrednio z pamięci wewnętrznej USB, czy online. Ekrany doskonale współpracują również z aplikacjami Microsoft, takimi jak Excel, OneNote, Interactive Whiteboard, PowerPoint i Ink Workspace.

Opcjonalnie zestaw można poszerzyć o dedykowany slot PC iiyama, wyposażony w procesor Intel® i5 i preinstalowany systemem Windows 10 w wersji Enterprise. W efekcie z ekranu można łatwo stworzyć samowystarczalne i kompletne urządzenie typu all-in-one. SPC5801BB PC wyposażono w mocny procesor ze zintegrowaną kartą graficzną Ultra HD i szybki dysk SSD.

350262771814328257

Panele wchodzące w skład serii 03 dostępne są w trzech rozmiarach: 65”, 75” i 86” i mogą pracować w trybie 24 godzin na dobę. Zostały one wyposażone w matrycę IPS o rozdzielczości 4K UHD w formacie 16:9 i zapewniają jasność na poziomie 350 cd/m2. Sama matryca pokryta jest też specjalną powłoką antyrefleksyjną, zapewniającą doskonałą widoczność nawet jeśli światło pada bezpośrednio na nią. Czterordzeniowy procesor z 4 GB RAM gwarantuje ostrą i odwzorowaną w najmniejszych detalach grafikę. Warto podkreślić także obecność czterech portów USB 3.0, służących do udostępniania i zapisywania materiałów. Jeden z nich znajduje się na górnej krawędzi, dlatego idealnie nadaje się do podłączenia kamery do wideokonferencji.

Ceny w Polsce

Wersja 75-calowa: 13000 zł

Wersja 86-calowa: 16000 zł

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)