Nowe drukarki Epson SureColor T od teraz dostępne z 3-letnią gwarancją

Nowe drukarki Epson SureColor T od teraz dostępne z 3-letnią gwarancją

Nowe drukarki Epson SureColor T od teraz dostępne z 3-letnią gwarancją
Redakcja
11.01.2019 23:42

Epson wprowadza do oferty interesujące zmiany, na których w tym przypadku skorzystają osoby myślące o zakupie drukarki wielkoformatowej. Kupując jedno z najnowszych urządzeń z serii SureColor T, klienci maja bowiem teraz szansę skorzystać z 3-letniej gwarancji, która dostępna jest po rejestracji na stronie.

Firma Epson wprowadziła 3-letnią gwarancję, którą objęte są najnowsze drukarki wielkoformatowe z serii SC-T. Od 1 stycznia do 31 marca 2019 dla wszystkich nowych modeli, po zarejestrowaniu na stronie, uzyskać można dodatkowe dwa lata ochrony, co daje łącznie aż trzy lata bezstresowego drukowania.

350257639495854017

Promocją zostały objęte następujące modele: SC-T3100(N), SC-T5100(N), SC-T3400(N), SC-T5400. By zyskać do nich dodatkową gwarancję, do 30 dni po ich zakupie należy zarejestrować urządzenie na stronie.

"Najnowsze drukarki wielkoformatowe z serii SC-T to urządzenia, które zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Pozwala to na bezawaryjną, wydajną pracę przez wiele lat, co dodatkowo gwarantuje rozszerzona ochrona gwarancyjna” – powiedział Tomasz Kuciński, Senior Account Manager – LFP polskiego oddziału firmy Epson.

Wszystkie szczegóły dotyczące promocji dostępne są na stronie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)