Nowi polscy MVP

Nowi polscy MVP

03.01.2007 13:56, aktualizacja: 23.09.2009 14:29

Do grona osób wyróżnionych prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) dołączyło kolejnych czterech Polaków.

Nowi polscy MVP to Zbigniew Bratko (specjalizacja Microsoft Office Access), Mateusz Kierepka (Windows - DirectX), Robert Stuczyński (Windows Server - Networking) oraz Gabriel Zgirski (Windows Server System – ISA Server). Przypomnijmy, że w tym gronie są już m.in. jeden z naszych redaktorów - Grzegorz Niemirowski (MSN/Outlook Express), a także dwaj stali współpracownicy vortalu - Tomek Bryja (Windows Server - IIS) i Michał Bednarz (Microsoft Office Outlook).

MVP są to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat technoglii tego producenta w technicznych społecznościach internetowych, na grupach i forach dyskusyjnych. Program jest prowadzony w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 3 lat. Do tej pory tym tytułem nagrodzono w Polsce 36 osób, a na świecie już kilka tysięcy z 81 krajów. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych oprogramowania, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Więcej informacji na temat programu MVP znajduje się na stronach Microsoft.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)