Nowości w Tinderze: użytkownicy będą odtąd wiedzieć o sobie więcej

Nowości w Tinderze: użytkownicy będą odtąd wiedzieć o sobie więcej

Aplikacja Tinder z depositphotos
Aplikacja Tinder z depositphotos
15.03.2018 10:28

Cieszącą się dużą popularnością aplikacja społecznościowo-randkowa otrzymała sporą aktualizację. Teraz Tinder posiada własny kanał informacyjny. Czy aplikacja zmienia się w drugiego Facebooka?

W podstawowych założeniach Tinder służy do poznawania nowych osób, które dobierane są na podstawie m.in. odległości, wieku, płci i zbliżonych upodobań. Profile innych użytkowników oceniamy wybierając jedną z dwóch głównych opcji, które sprowadzają się do zaakceptowania profilu lub jego odrzuceniu. Twórcy jednak sukcesywnie wprowadzają nowe elementy, rozbudowujące aplikację.

Użytkownicy na całym świecie otrzymali dostęp do tablicy z aktywnościami. W Tinder Feed znajdują się chronologicznie ułożone posty z ostatnią aktywnością dopasowanych użytkowników. Wyświetlane są dodane zdjęcia, dopasowania profili czy ulubione utwory ze Spotify. Możliwe jest komentowanie aktywności.

Obraz

Wprowadzone zmiany zaczynają upodabniać Tindera do pozostałych aplikacji społecznościowych, w których ważną rolę odgrywa tablica z ostatnimi aktywnościami. Owszem pod względem możliwości kanał Tindera jest uboższy od Facebooka, ale Brian Brian Norgard z Tindera poinformował, że firma zamierza ciągle rozwijać funkcję Tinder Feed.

Aplikację Tinder znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest wersja na Androida i iOS-a. Nowa funkcja wdrażana jest stopniowo, więc nie wszyscy użytkownicy mogą już mieć do niej dostęp.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)