r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tinder 7.7.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Galeria programu

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Mocną stroną aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Wyeksponowano w nim to co najważniejsze, wszystkie dodatkowe opcje redukując do niezbędnego minimum. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premiera Tinder Stacks – wygląda na to, że „tak lub nie” to interfejs idealny

13
INTERNET 22.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dziw bierze, że dotąd Tinder skupia się jedynie na rozwijaniu swojej aplikacji randkowej, zamiast w oparciu o świetny pomysł interakcji z aplikacją tworzyć kolejne, mniej lub bardziej wymyślne klony, o których popularność nie trzeba byłoby się martwić. Być może powoli się to zmienia – ogłoszono dziś bowiem premierę Tinder Stacks  Tinder to niewątpliwie ogromny sukces. Należałoby się jednak zastanowić, na ile aplikacja zawdzięcza swoją popularność możliwościom nawiązywania mniej lub bardziej bliskich znajomości, a na ile dyskretnemu urokowi binarności. Wygląda bowiem na to, że użytkownikom…

Nie tylko randki: Tinder Social pozwala na wspólne spędzanie czasu grupowo

16
OPROGRAMOWANIE 22.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aż dziw bierze, że Tinder nie pokusił się wcześniej o rozszerzenie swojej funkcjonalności poza kojarzenie par. Wygodny sposób obsługi, opierający się w zasadzie na dwóch prostych gestach, zdążył się już zaadaptować w wielu innych aplikacjach, a jednak podstawowa funkcja pozostała niezmienna. To właśnie zaczęło się zmieniać. Na oficjalnym blogu Tindera ogłoszono, że wkrótce będzie on oferował możliwości nie tylko randkowe, ale także spędzania czasu w większym gronie. Funkcja nosi nazwę Tinder Social i jest jak dotąd dostępna testowo między innymi w USA i Australii, jednak trzeba przyznać, że…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.