r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tinder 8.4.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

r   e   k   l   a   m   a

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Mocną stroną aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Wyeksponowano w nim to co najważniejsze, wszystkie dodatkowe opcje redukując do niezbędnego minimum. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Webowy Tinder dostępny w Polsce: smartfon nie jest już niezbędny

27
INTERNET 06.10.2017 | Oskar Ziomek

O tym, że drugiej połówki przez Internet można poszukiwać nie tylko ze smartfonem w ręku, Tinder wiedział już jakiś czas temu, kiedy wersja online serwisu trafiła do pierwszej grupy użytkowników pod koniec marca. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze kiedy można liczyć na pojawienie się usługi w naszym kraju, ale spekulacje można odłożyć na bok, bowiem Tinder Online jest już dostępny w Polsce. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, którzy dotychczas musieli na czas pracy pozbawić się przyjemności przeglądania kolejnych zdjęć w serwisie, teraz będą mieli łatwiej, bo zamiast sięgania po telefon wystarczy…

Premiera Tinder Stacks – wygląda na to, że „tak lub nie” to interfejs idealny

13
INTERNET 22.09.2016 | Maciej Olanicki

Dziw bierze, że dotąd Tinder skupia się jedynie na rozwijaniu swojej aplikacji randkowej, zamiast w oparciu o świetny pomysł interakcji z aplikacją tworzyć kolejne, mniej lub bardziej wymyślne klony, o których popularność nie trzeba byłoby się martwić. Być może powoli się to zmienia – ogłoszono dziś bowiem premierę Tinder Stacks  Tinder to niewątpliwie ogromny sukces. Należałoby się jednak zastanowić, na ile aplikacja zawdzięcza swoją popularność możliwościom nawiązywania mniej lub bardziej bliskich znajomości, a na ile dyskretnemu urokowi binarności. Wygląda bowiem na to, że użytkownikom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.