Tinder 8.6.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Mocną stroną aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Wyeksponowano w nim to co najważniejsze, wszystkie dodatkowe opcje redukując do niezbędnego minimum. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w Tinderze: użytkownicy będą odtąd wiedzieć o sobie więcej

15
15.03.2018  •  Mateusz Budzeń

Cieszącą się dużą popularnością aplikacja społecznościowo-randkowa otrzymała sporą aktualizację. Teraz Tinder posiada własny kanał informacyjny. Czy aplikacja zmienia się w drugiego Facebooka? W podstawowych założeniach Tinder służy do poznawania nowych osób, które dobierane są na podstawie m.in. odległości, wieku, płci i zbliżonych upodobań. Profile innych użytkowników oceniamy wybierając jedną z dwóch głównych opcji, które sprowadzają się do zaakceptowania profilu lub jego odrzuceniu. Twórcy jednak sukcesywnie wprowadzają nowe elementy, rozbudowujące aplikację. Użytkownicy na całym…

Webowy Tinder dostępny w Polsce: smartfon nie jest już niezbędny

27
06.10.2017  •  Oskar Ziomek

O tym, że drugiej połówki przez Internet można poszukiwać nie tylko ze smartfonem w ręku, Tinder wiedział już jakiś czas temu, kiedy wersja online serwisu trafiła do pierwszej grupy użytkowników pod koniec marca. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze kiedy można liczyć na pojawienie się usługi w naszym kraju, ale spekulacje można odłożyć na bok, bowiem Tinder Online jest już dostępny w Polsce. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, którzy dotychczas musieli na czas pracy pozbawić się przyjemności przeglądania kolejnych zdjęć w serwisie, teraz będą mieli łatwiej, bo zamiast sięgania po telefon wystarczy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 17.10.2017 23:50

nie mogę usunąć swojego konta tylko jest bocja uśpij...... ja pierdziele

  #1 31.08.2017 23:50

Nie moge się zalogować na tinderze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy