r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tinder 7.6.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Galeria programu

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Mocną stroną aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Wyeksponowano w nim to co najważniejsze, wszystkie dodatkowe opcje redukując do niezbędnego minimum. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tinder Boost, czyli randkowanie zamienia się w grę pay-to-win

21
OPROGRAMOWANIE 29.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Dobry użytkownik aplikacji to taki, który płaci. Płatne aplikacje mają jednak daleko mniejszą popularność, niż te darmowe. Rozwiązanie dla tego dylematu znaleziono już dawno: niech aplikacja będzie darmowa, a gdy użytkownik się do niej przyzwyczai, niech zaoferuje mu coś, za co może zapłacić. Taką właśnie drogą od początku szedł Tinder, najpopularniejsza dziś randkowa aplikacja świata, ale teraz zamierza monetyzować romanse swoich użytkowników jeszcze skuteczniej. Rozpoczęto testy płatnej funkcji Boost, która znacząco zwiększy szanse tych, którzy zdecydują się sięgnąć do kieszeni. Dziś już…

Premiera Tinder Stacks – wygląda na to, że „tak lub nie” to interfejs idealny

13
INTERNET 22.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dziw bierze, że dotąd Tinder skupia się jedynie na rozwijaniu swojej aplikacji randkowej, zamiast w oparciu o świetny pomysł interakcji z aplikacją tworzyć kolejne, mniej lub bardziej wymyślne klony, o których popularność nie trzeba byłoby się martwić. Być może powoli się to zmienia – ogłoszono dziś bowiem premierę Tinder Stacks  Tinder to niewątpliwie ogromny sukces. Należałoby się jednak zastanowić, na ile aplikacja zawdzięcza swoją popularność możliwościom nawiązywania mniej lub bardziej bliskich znajomości, a na ile dyskretnemu urokowi binarności. Wygląda bowiem na to, że użytkownikom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 31.08.2017 23:50

Nie moge się zalogować na tinderze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.