r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tinder 8.5.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa. Za jej pomocą możemy oceniać oraz poznawać nowe osoby. Ich propozycje są dobierane między innymi dzięki kryteriom odległości i wieku.

Galeria programu

Aplikacja wymaga od nas posiadania konta na serwisie Facebook. To za jego pomocą logujemy się do Tindera. Dane z naszego profilu również pomagają w dopasowaniu najlepszych propozycji. Przeglądając profile takich osób, możemy np. sprawdzić spólne zainteresowania wynikające z polubionych profili.

Głównym trzonem Tindera jest ocena proponowanych profili. Jesteśmy albo na Tak albo na Nie. Duże zdjęcia oraz przyciski to centralne elementy ekranu głównego. Z jego poziomu możemy sprawdzić także bardziej szczegółowe informacje o wybranej osobie. Jeżeli ocena zainteresowania będzie identyczna po obu stronach, pojawi się możliwość nawiązania kontaktu za pomocą czatu.

W ustawieniach programu mamy możliwość sprecyzowania wyników propozycji pod kątem płci, odległości oraz wieku. Mocną stroną aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Wyeksponowano w nim to co najważniejsze, wszystkie dodatkowe opcje redukując do niezbędnego minimum. Aplikacja jak i korzystanie z niej są w pełni darmowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Webowy Tinder dostępny w Polsce: smartfon nie jest już niezbędny

27
INTERNET 06.10.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

O tym, że drugiej połówki przez Internet można poszukiwać nie tylko ze smartfonem w ręku, Tinder wiedział już jakiś czas temu, kiedy wersja online serwisu trafiła do pierwszej grupy użytkowników pod koniec marca. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze kiedy można liczyć na pojawienie się usługi w naszym kraju, ale spekulacje można odłożyć na bok, bowiem Tinder Online jest już dostępny w Polsce. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, którzy dotychczas musieli na czas pracy pozbawić się przyjemności przeglądania kolejnych zdjęć w serwisie, teraz będą mieli łatwiej, bo zamiast sięgania po telefon wystarczy…

Tinder Boost, czyli randkowanie zamienia się w grę pay-to-win

21
OPROGRAMOWANIE 29.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Dobry użytkownik aplikacji to taki, który płaci. Płatne aplikacje mają jednak daleko mniejszą popularność, niż te darmowe. Rozwiązanie dla tego dylematu znaleziono już dawno: niech aplikacja będzie darmowa, a gdy użytkownik się do niej przyzwyczai, niech zaoferuje mu coś, za co może zapłacić. Taką właśnie drogą od początku szedł Tinder, najpopularniejsza dziś randkowa aplikacja świata, ale teraz zamierza monetyzować romanse swoich użytkowników jeszcze skuteczniej. Rozpoczęto testy płatnej funkcji Boost, która znacząco zwiększy szanse tych, którzy zdecydują się sięgnąć do kieszeni. Dziś już…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 17.10.2017 23:50

nie mogę usunąć swojego konta tylko jest bocja uśpij...... ja pierdziele

  #1 31.08.2017 23:50

Nie moge się zalogować na tinderze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.