Nowy Malwarebytes poradzi sobie lepiej na mocno zainfekowanych komputerach

Nowy Malwarebytes poradzi sobie lepiej na mocno zainfekowanych komputerach
Oskar Ziomek

08.03.2018 17:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ręce użytkowników trafia zaktualizowana wersja popularnego oprogramowania zabezpieczającego Malwarebytes. Nacisk położono w niej na użyteczność – w programie pojawiają się rozwiązania, które mogą pomóc w szybszym i wygodniejszym uruchamianiu części funkcji oraz łatwiejszym dostępie do informacji. Na czele nowe centrum powiadomień, gdzie znajdziemy wpisy z ostatnio zablokowanymi zdarzeniami.

Prócz niego w programie pojawiają się od teraz także dodatkowe informacje w przypadku zablokowania odwiedzanej strony internetowej oraz zmiany związane z samym interfejsem. Wśród nich wyświetlanie nazwy urządzenia w widoku przygotowującym do synchronizacji z portalem My Account, jak również nowy wygląd raportów. Oprócz tego liczyć można również na lepszą interakcję z z Centrum Zabezpieczeń i Centrum Akcji, gdyż zaktualizowano odpowiedzialne za to API.

Obraz

Wciąż nie są to jednak jedyne zmiany, które pojawiają się wraz z wersją 3.4.4. Oprócz użyteczności postawiono także na zmiany pod maską. Wśród nich naprawa błędów związanych z niepoprawnym zapisywaniem plików czy nakładaniem się powiadomień. Zmieniono również proces odpowiedzialny za aktualizację aplikacji oraz sam skaner – Malwarebytes ma teraz działać po prostu sprawniej na mocno zainfekowanych komputerach.

Aktualizacja programu powinna trafić automatycznie do wszystkich jego użytkowników. Nie wykluczone jednak, że nie wszyscy otrzymają aktualizację w tym samym momencie. Można ją oczywiście wymusić lub pobrać aplikację samodzielnie, na przykład za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)