Nowy Malwarebytes poradzi sobie lepiej na mocno zainfekowanych komputerach

Nowy Malwarebytes poradzi sobie lepiej na mocno zainfekowanych komputerach

Nowy Malwarebytes poradzi sobie lepiej na mocno zainfekowanych komputerach
Oskar Ziomek
08.03.2018 17:36

W ręce użytkowników trafia zaktualizowana wersja popularnego oprogramowania zabezpieczającego Malwarebytes. Nacisk położono w niej na użyteczność – w programie pojawiają się rozwiązania, które mogą pomóc w szybszym i wygodniejszym uruchamianiu części funkcji oraz łatwiejszym dostępie do informacji. Na czele nowe centrum powiadomień, gdzie znajdziemy wpisy z ostatnio zablokowanymi zdarzeniami.

Prócz niego w programie pojawiają się od teraz także dodatkowe informacje w przypadku zablokowania odwiedzanej strony internetowej oraz zmiany związane z samym interfejsem. Wśród nich wyświetlanie nazwy urządzenia w widoku przygotowującym do synchronizacji z portalem My Account, jak również nowy wygląd raportów. Oprócz tego liczyć można również na lepszą interakcję z z Centrum Zabezpieczeń i Centrum Akcji, gdyż zaktualizowano odpowiedzialne za to API.

350211275676215233

Wciąż nie są to jednak jedyne zmiany, które pojawiają się wraz z wersją 3.4.4. Oprócz użyteczności postawiono także na zmiany pod maską. Wśród nich naprawa błędów związanych z niepoprawnym zapisywaniem plików czy nakładaniem się powiadomień. Zmieniono również proces odpowiedzialny za aktualizację aplikacji oraz sam skaner – Malwarebytes ma teraz działać po prostu sprawniej na mocno zainfekowanych komputerach.

Aktualizacja programu powinna trafić automatycznie do wszystkich jego użytkowników. Nie wykluczone jednak, że nie wszyscy otrzymają aktualizację w tym samym momencie. Można ją oczywiście wymusić lub pobrać aplikację samodzielnie, na przykład za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)