Nowy Nimbuzz dla Symbiana z wieloma zmianami

Nowy Nimbuzz dla Symbiana z wieloma zmianami

10.12.2009 17:01, aktualizacja: 10.12.2009 17:27

Pojawiła się spora aktualizacja symbianowego wydania Nimbuzz, multikomunikatora dla urządzeń mobilnych, komputerów PC i Mac oraz użytkowników przeglądarek webowych.

Nimbuzz obsługuje między innymi Skype, MSN, ICQ, Google Talk, Gadu-Gadu i wiele innych - zarówno w formie przesyłania informacji tekstowych, jak i wysyłania zdjęć czy rozmów głosowych. Pozwala stworzyć jeden profil użytkownika, w ramach którego na serwerach Nimbuzz przechowywane są informacje o kontach w różnych wykorzystywanych przez użytkownika komunikatorach. Dzięki temu po reinstalacji systemu lub wymianie telefonu bardzo szybko można przywrócić wszystkie ustawienia i kontakty.

Nimbuzz w wersji 2.2 dla platformy Symbian obsługuje między innymi powiadomienia o nowych wiadomościach na głównym ekranie telefonu kiedy aplikacja pracuje w tle, zapewnia pełną integrację z Twitterem oraz wsparcie dla kinetycznego przewijania (dostępnego np. w Nokii N97). Twórcom aplikacji udało się także znacznie zredukować zużycie pamięci RAM, Nimbuzz wykorzystuje obecnie ok 5 MB. Sporo zrzutów ekranu z najnowszej wersji znaleźć można w artykule na Symbian-Guru.com.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)