Nowy Peugeot e-208 zdobywa kolejną nagrodę

Nowy Peugeot e-208 zdobywa kolejną nagrodę

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Redakcja
11.12.2020 18:50, aktualizacja: 14.12.2020 19:00

Nowy PEUGEOT e-208 zdobywa tytuł „Elektrycznego samochodu roku” podczas portugalskiej gali rozdania nagród „Best of Technology” zorganizowanej przez magazyn Exame Informática.

Obraz

Nowy PEUGEOT e-208, pierwszy w pełni elektryczny model marki PEUGEOT, otrzymał prestiżową portugalską nagrodę i oprócz innych wyróżnień ma teraz na swoim koncie tytuł „Elektrycznego samochodu roku”. Nagroda została przyznana podczas dorocznej gali „Best of Technology” przez redakcję prestiżowego magazynu Exame Informática poświęconego innowacjom, nauce i nowym technologiom.

Obraz

Pracownicy redakcji magazynu Exame Informática docenili wyrazistą stylistykę modelu PEUGEOT e-208, przyjemność i komfort jazdy oraz technologie, w które jest on wyposażony. Wszystkie te cechy zapewniają wysoką wartość dodaną nabywcom samochodu, który wyróżnia się niezrównaną jakością, nowatorskimi rozwiązaniami i niezawodnością.

Obraz

Nagrody w 14. edycji konkursu „The Best of Technology” zostały wręczone 18 listopada br. podczas gali z okazji 25-lecia magazynu.Nagroda jest wyróżnieniem dla naukowców, których osiągnięcia nie są jeszcze szeroko znane opinii publicznej oraz koncepcji weryfikowanych na uczelniach wyższych i w przedsiębiorstwach, które przyczyniają się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Kapituła konkursu przyznaje nagrody najlepszym produktom i wiodącym producentom w następujących kategoriach: Ludzie, Innowacje, Zrównoważony rozwój, Aplikacje/Platformy, Marka Narodowa, Marka smartfona, Marka komputerowa oraz Produkt Roku. W poprzednich edycjach najwyższe laury przyznano takim spółkom i rozwiązaniom, jak Farfetch, Huawei, Tesla, Google czy WeDo Technologies.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)