Nowy projekt GG Network na horyzoncie

Nowy projekt GG Network na horyzoncie

Redakcja
08.10.2009 11:07

GG Network S.A. - producent m. in. komunikatora Gadu-Gadu pracuje nad nową usługą o roboczej nazwie Gadu Gate Project.

Już od pewnego czasu w Internecie można było natknąć się na różne plotki, jednak do tej pory były one oparte jedynie na prezentacji zamieszczonej na portalu slideshare.net, tajemniczych komunikatach rzecznika prasowego oraz domysłach użytkowników. Teraz mamy już pewność i konkretne informacje.

Gadu Gate ma być połączeniem wszystkich dotychczas oferowanych przez spółkę usług takich jak komunikator, portal społecznościowy oraz telefonia komórkowa. Bardzo możliwe, że niektóre z nich nawet całkowicie zastąpi. Zapowiedzi oraz zrzuty ekranu zamieszczone we wspomnianej prezentacji mogą nasuwać skojarzenia z Google Wave, chociaż według rzecznika GG Network porównanie to nie jest do końca trafne. Nie ma jednak wątpliwości, że usługa będzie połączeniem aplikacji oraz rozwiązań sieciowych, a jej celem ma być ułatwienie dostępu do rozrywki, komunikacji, telekomunikacji oraz edukacji.

Projekt oraz oficjalna nazwa mają zostać upublicznione w najbliższych tygodniach. W międzyczasie udostępniona została witryna oferująca newsletter z najnowszymi informacjami na temat projektu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)