Nowy sklep Cdp.pl: wypatrujcie tysięcy produktów i to z odbiorem w kiosku

Nowy sklep Cdp.pl: wypatrujcie tysięcy produktów i to z odbiorem w kiosku

Nowy sklep Cdp.pl: wypatrujcie tysięcy produktów i to z odbiorem w kiosku
22.01.2015 15:25, aktualizacja: 22.01.2015 19:54

Cdp.pl to popularny polski sklep z cyfrowymi treściami, który od kilku dni nie jest dostępny z uwagi na tajemnicze prace konserwacyjne. Chodzi jednak o coś więcej. Gdy serwis zostanie na nowo jutro otworzony, zaoferuje znacznie więcej produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Ma w ambitnych planach szybko dogonić Empik.com czy Merlina, skupiając się również na tym, co można wziąć do ręki, a nie tylko ściągnąć po zakupie.

Obraz

Innymi słowy przedsięwzięcie przestaje w głównej mierze koncentrować się teraz na cyfrowych edycjach gier, książek czy filmów, lecz także nastawia się na ich wersje pudełkowe. W perspektywie 36 miesięcy Cdp.pl widzi się na tronie, jeżeli o podobne serwisy sprzedażowe w naszym kraju chodzi. Zamiast tylko jak dotąd wysyłać towar do hurtowni i sklepów, samo zajmie się dystrybucją bezpośrednio do zamawiającego. Stacjonarnych sklepów jednak na razie nie będzie, będzie za to odbiór zamawianego towaru w kioskach RUCH. W wielu przypadkach nawet tego samego dnia, tuż po zakupie.

Zmiana szaty graficznej to nie tylko pokazanie konsumentom, że przyszło nowe, lecz też umożliwienie szybszego oraz sprawniejszego wyszukiwania interesujących ich pozycji. Produktów w ofercie ma być teraz już przeszło 40 tysięcy i dostaniemy ich z każdym tygodniem coraz więcej. Co ważne, do sprzedaży w dalszym ciągu trafiały będą rzeczy powiązane w pewien sposób z rozrywką, więc nie należy się nastawiać na żadne mydło-powidło. Cdp.pl nie chce być zarazem najbardziej kojarzone z grami z Biedronki i taniochą jako taką. Chodzi o przystępne ceny na tle bardzo profesjonalnego wizerunku.

Czy „cyfra” umiera? Według twórców Cdp.pl zupełnie nie o to chodzi. Po pierwsze dalej lubimy mieć bezpośrednią styczność z książkami czy pudełkami do gier i z takiego podejścia można czerpać niemałe zyski. Przede wszystkim zaś ludzie tzw. starej daty, choć oczywiście nie tylko oni, mają problem z kupowaniem cyfrowych wersji produktów w sieci. Teraz wystarczy, by ktoś im zamówił wskazaną pozycję, a w drodze po gazetę od razu sobie ją sami odbiorą, nawet za pobraniem. Wstępnie nowe Cdp.pl celuje w obroty na poziomie 100 milionów złotych rocznie. Poza grami, książkami, filmami i muzyką, zaoferuje także sprzęt (konsole, akcesoria, czytniki) oraz artykuły dla hobbystów, typu gry planszowe i papierowe fabularne, karcianki oraz inne gadżety.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)