Nowy Telegram: bezpieczne rozmowy głosowe teraz także na Windowsie

Nowy Telegram: bezpieczne rozmowy głosowe teraz także na Windowsie

15.05.2017 17:00, aktual.: 15.05.2017 17:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak poinformował Telegram na GitHubie, wydana została wersja desktopowej edycji komunikatora na Windows. Przynosi ona rozmowy głosowe, których mogło brakować zwłaszcza podczas komunikowania się z użytkownikiem mobilnej wersji. Teraz zarówno na desktopie, jak i smartfonach, można też przeprowadzać szyfrowane rozmowy głosowe.

Nowa wersja oznaczona jest numerkiem 1.1.0. Przynosi ona, jak przed chwilą wspomnieliśmy, funkcję rozmów głosowych. Teraz Telegram Calls dostępne sa także na desktopie. Zyskujemy więc bezpieczną możliwość porozmawiania, przynajmniej w teorii, unikając podsłuchów.

Przy odpowiednio szerokim oknie, nowe panele emoji, naklejek i GIF-ów zostają przeniesione na prawą stronę, oddzielając się od głównego okna. Ma to przełożyć się na wygodniejsze korzystanie z tych elementów. Wprowadzono zarządzenie listą zablokowanych użytkowników w naszych supergrupach. Ponadto administratorzy danej rozmowy mogą usuwać wiadomości pozostałych użytkowników.

Najnowszą wersję Telegrama na Windowsa znajdziecie w naszej bazie. Oczywiście dostępne są również mobilne aplikacje – Android i iOS.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także