O technologiach wideo w największych miastach w Polsce

O technologiach wideo w największych miastach w Polsce

28.10.2009 16:51

Rusza kolejna, czwarta edycja cyklu otwartych i bezpłatnych prezentacji sprzętu oraz oprogramowania video - BEiKS Roadshow. W tym roku prezentacje odbędą się w czternastu miastach w Polsce i potrwają od 4 do 27 listopada 2009 roku.

BEiKS Roadshow to cykl corocznych imprez o charakterze objazdowym, organizowanych dla branży video. W tym roku wydarzenie odbędzie się kolejno w miastach: Białystok, Olsztyn, Warszawa, Kraśnik, Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław oraz Kalisz. Stanowi doskonałą okazję do spotkania wszystkich twórców, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

Interesującą częścią tegorocznego Roadshow będzie prezentacja zaawansowanej postprodukcji z Apple Final Cut Studio, podczas której będzie można dowiedzieć się, a także zobaczyć na żywo, jak pomocny jest najpopularniejszy pakiet oprogramowania do montażu video. Inne prezentacje poświęcone będą między innymi profesjonalnym kamerom, SnapLabom i mini-labom termosublimacyjnym Sony, beztaśmowym systemom P2HD i AVCHD, technologiom wideo firmy Canon, doborze paneli EIZO do edycji wideo i foto, konwerterom, kartom i oprogramowaniu edycyjnemu GrassValley czy w końcu produktom Rimage i Edius 5. Filip Kovcin, absolwent wydziału reżyserii PWSFTViT w Łodzi, opowie także o pracy wielokamerowej, pracy ze stabilizatorem obrazu i kranem kamerowym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)