Obiektywny Kraków: warsztaty fotograficzne

Obiektywny Kraków: warsztaty fotograficzne

Obiektywny Kraków: warsztaty fotograficzne
28.03.2017 09:39

Tokina, wraz z fotowarsztaty.com oraz EIZO, zapraszają w weekend 22-23 kwietnia na warsztaty fotograficzne w Krakowie. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Dwa dni bogate w kreatywne doznania, sporą dawkę praktycznej wiedzy fotograficznej oraz plenery znane i mniej znane, z czego nawet te znane miejsca będą pokazywane w niestandardowy sposób. Na zajęciach Będziesz mieć dostęp do sprzętu z oferty Tokina (obiektywy) i Hoya (filtry). Poznasz także zagadnienia związane z zarządzaniem barwą oraz kalibracją monitorów.

Na warsztatach zmierzymy się z kilkoma wybranymi tematami fotograficznymi (głównie street photo oraz m.in. architektura, urbex, nocne), opowiemy, jaki sprzęt jest najodpowiedniejszy do konkretnych zastosowań, obejrzymy przykłady zarówno złych jak i dobrych zdjęć, a następnie – wyposażeni w obiektywy Tokiny i filtry Hoya – ruszymy w miasto. Na koniec zajęć omówimy wykonane zdjęcia, wskazując ich mocne i słabe strony. Klimatu fotografii przez duże „F” dopełni miejsce zajęć teoretycznych, profesjonalne Studio Quadralite przy ul. Bonarka 11 w Krakowie.

350197719148881857

W czasie niedzielnej części teoretycznej (m.in. omówienie zdjęć wykonanych dzień wcześniej), odbędzie się też wykład dotyczący zarządzania barwą w fotografii, pokaz kalibracji oraz prezentacja monitorów graficznych EIZO.

Termin: 22-23 kwietnia 2017

Cena: 290 zł

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach;
  • dostęp do portfolio obiektywów Tokina oraz filtrów Hoya;
  • wykład dotyczący zarządzania barwą w fotografii, pokaz kalibracji;
  • obiad w sobotę (restauracja);
  • przekąski, napoje w niedzielę.

Więcej informacji: www.fotowarsztaty.com

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@tokinalens.pl.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)