AndroidGryStrategiczneOdlotowe Wieżowce
Odlotowe Wieżowce ikona

Odlotowe Wieżowce

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Odlotowe Wieżowce to z pozoru bardzo prosta gra strategiczna online, wymagająca od użytkownika nie lada umiejętności zarządzania. To kolejna produkcja firmy Overmobile, która dostępna jest na PC z poziomu przeglądarki internetowej i na urządzenia mobilne.

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie rozgrywki w Odlotowe Wieżowce wcielamy się w rolę zarządcy wieżowca, a naszym zadaniem jest jego rozbudowa i ulepszanie. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty a sama zabawa ogranicza się do klikania wyświetlanych na ekranie opcji. Pomimo swojej prostoty potrafi ona wciągnąć i zapewnić świetną zabawę na wiele godzin.

Grę rozpoczynamy od niewielkiego budynku posiadającego trzy kondygnacje. To właśnie za ich pośrednictwem zdobywamy wirtualną gotówkę, która niejednokrotnie wymaga od nas wykonania prostego zadania. Zarobione profity przeznaczyć możemy na budowę kolejnych pięter naszego wieżowca. Ważnym aspektem rozgrywki są lokatorzy, którzy w większości przypadków pracują na danej kondygnacji. Ich zadowolenie przekłada się na zarobki. W Odlotowe Wieżowce nie można zapomnieć o dostawach towarów do usług i sklepów.

Aspekty społecznościowe

Jako właściciel wieżowca możemy dołączyć do miasta i wraz z innymi graczami wspólnie toczyć rozgrywkę. Taka społeczność wspierają się i współpracują ze sobą w wykonywaniu specjalnych zadań, ulepszaniu swoich budynków czy turniejach rozgrywanych między miastami. Do dyspozycji graczy oddano czat i forum do dyskusji.

Kluczowe cechy gry:

  • pozornie prosta strategia online
  • rozbudowa własnego wieżowca
  • profity za wykonywanie prostych zadań
  • możliwość dołączenia do miejskiej społeczności i wspólna zabawa z innymi graczami
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOvermobile
Liczba pobrań15
Data aktualizacji7 sie 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Odlotowe Wieżowce ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)