Office 2010 w czerwcu w sześciu edycjach

Office 2010 w czerwcu w sześciu edycjach

Wojciech Kowasz
30.11.2009 10:30

Office 2010 zadebiutuje w czerwcu przyszłego roku w sześciu edycjach funkcjonalnych. Również w 2010 roku Microsoft wyda kolejną wersję Office for Mac.

Na rynku dostępnych będzie sześć edycji funkcjonalnych, czyli różniących się aplikacjami wchodzącymi w skład pakietu. Najpopularniejsze będą edycje Home and Student, Home and Business, Standard oraz Professional. Oprócz tego wydane zostaną także edycje Starter oraz Professional Plus, ale nie będą one dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Wersja Starter będzie wyposażona w reklamy i korzystanie z niej będzie bezpłatne, ale będzie preinstalowana wyłącznie na nowych komputerach - szerzej pisaliśmy o niej w październiku. Wersja Professional Plus z kolei to specjalna edycja Professional przeznaczona dla firm posiadających umowy licencjonowania grupowego.

Office 2010 będzie dostępny w wersjach pełnych oraz upgrade. Będzie można go używać na systemach Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Co ważne, wydanie 2010 będzie pierwszym, gdy Office zostanie dostarczony w wersjach 32- i 64-bitowych.

Zainteresowani przetestowaniem nowego pakietu już dzisiaj mogą pobrać publiczną wersję beta Office 2010 Professional Plus, w pełni funkcjonalną do końca października przyszłego roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)