AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne przeglądarki internetoweOffline - An Offline Browser
Offline - An Offline Browser ikona

Offline - An Offline Browser1.0.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Offline to bardzo prosta przeglądarka internetowa przygotowana z myślą o użytkowników Androida, którzy nie chcą rozstawać się z ulubionymi stronami internetowymi nawet wtedy, gdy znajdą się poza zasięgiem sieci Wi-Fi i połączenia komórkowego. Jej zaletą jest możliwość przeglądania wybranych stron w trybie offline.

Program jest nad wyraz prosty, choć zarazem miły dla oka, ponieważ został stworzony zgodnie z niektórymi zaleceniami dotyczącymi interfejsu Material Design. Główne okno przedstawia listę dodanych przez użytkownika stron. W dowolnym momencie może on dodać nową stronę – konieczne jest ręczne wpisanie jej adresu (lub skopiowanie z np. innej przeglądarki), a także nazwy. Oprócz tego można włączyć pobieranie obrazków do przeglądania w trybie offline i ustalić dodatkowe parametry działania: w momencie otworzenia wybranych stron, są one zapisywane do pamięci telefonu lub tabletu. Aplikacja może automatycznie skanować linki znajdujące się na stronie i pobierać kolejne, „głębiej położone” podstrony.

Użytkownik w ramach ustawień może wybierać zarówno poziom zagnieżdżenia, jak i liczbę linków do przeskanowania. Tak zapisane strony można później przeglądać nawet nie będąc podłączonym do Internetu. Offline nie pozwala na pobieranie materiałów wideo do ich oglądania, w przypadku witryn wymagających zalogowania powinniśmy najpierw zalogować się na nich, a dopiero później pobierać zawartość. Producent do pobierania danych zaleca korzystanie z połączenia Wi-Fi.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGashaw Mola
Liczba pobrań372
Data aktualizacji2 paź 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Offline - An Offline Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)