Oglądaj dobreprogramy na żywo: już nadajemy, start o 19!

Oglądaj dobreprogramy na żywo: już nadajemy, start o 19!

Oglądaj dobreprogramy na żywo: już nadajemy, start o 19!
Redakcja
09.10.2014 18:31, aktualizacja: 09.10.2014 20:15

Za kilkanaście minut, o godzinie 19:00, rozpoczynamy dobreprogramy na żywo – zupełnie nową w naszym portalu formułę wideo, w której będziecie mogli wziąć bezpośredni udział za pośrednictwem komunikatora Skype. Można już dołączać do transmisji. Jutro natomiast udostępnimy nagranie dla tych, którym nie udało się do nas dołączyć.

Transmisja odbywa się na naszym kanale YouTube, można ją również oglądać w okienku poniżej. Zachęcamy wszystkich oglądających, aby podzielili się z nami swoimi komentarzami na tematy poruszane w naszej dyskusji (choć niekoniecznie) i wystąpili w programie. Jest to możliwe dzwoniąc do nas przez Skype (login: dobreprogramypl). Podczas połączenia prosimy o wyciszenie transmisji YouTube, ponieważ ta z przyczyn technicznych realizowana jest z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem. Dla osoby dzwoniącej obraz i dźwięk z naszego studia przekazywany jest bez opóźnień w oknie rozmowy Skype. Prosimy też nie zrażać się, jeśli za pierwszym razem nie uda się Wam dodzwonić, będziemy starać się dać szansę wypowiedzi jak największej liczbie chętnych.

Wszystkim, którzy nie mieli okazji czytać naszej zapowiedzi, przypomnijmy na czym polega idea programu. W każdym odcinku zapraszamy komentatorów z grona redakcji, którzy będą mocno subiektywnie opowiadać o tym, co w ich przekonaniu najważniejsze bądź najciekawsze w ciągu minionych dni. Opowiemy także, co się u nas dzieje, na przykład jakie urządzenia będziemy wkrótce testować w dziale Sprzęt i co ciekawego przygotowujemy na najbliższe tygodnie. Rozmowy w studiu przeplatane będą rozmowami przez Skype z chętnymi, którzy do nas zadzwonią w trakcie programu. Każdy dzwoniący otrzyma nagrodę-niespodziankę, a na koniec programu ogłosimy konkurs dla wszystkich widzów.

Dzisiejszy odcinek to dla nas jeszcze duży eksperyment, dlatego czekamy na wszystkie Wasze uwagi, także na konstruktywną krytykę. Prosimy też o wyrozumiałość w razie drobnych wpadek, program realizujemy w końcu na żywo, bez znieczulenia ;-) Na razie traktujemy to przede wszystkim jako dobrą zabawę, a co urodzi się z tego pomysłu w przyszłości, dowiemy się wkrótce z Waszą pomocą. Usiądźcie wygodnie, za chwilę zaczynamy. Do usłyszenia (i zobaczenia) w programie!

Jak zadzwonić do programu?

Do wzięcia udziału w programie niezbędna jest podstawowa kamerka i mikrofon, obecnie na wyposażeniu praktycznie wszystkich laptopów. Przede wszystkim potrzebny jest jednak bezpłatny komunikator Skype, który naturalnie można pobrać z naszego portalu. Jeśli jeszcze nie macie konta Skype lub konta Microsoft, należy je zarejestrować po instalacji komunikatora. Polecamy następnie przeprowadzenie testowej rozmowy, na przykład przy pomocy funkcji Echo w samym Skypie.

Po rozpoczęciu programu będziemy przyjmować połączenia pod loginem dobreprogramypl. Realizacja transmisji przez YouTube wiąże się z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem, więc na czas dzwonienia do programu polecamy wyciszenie okna z transmisją lub zamknięcie przeglądarki aby uniknąć pogłosu. Obraz z naszych kamer i dźwięk ze studia będzie dostępny bez opóźnień w oknie rozmowy Skype.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)