Oglądaj na żywo transmisję NVIDII z GeForce Gaming Celebration – prezentacji kart nowej serii

Oglądaj na żywo transmisję NVIDII z GeForce Gaming Celebration – prezentacji kart nowej serii

Oglądaj na żywo transmisję NVIDII z GeForce Gaming Celebration – prezentacji kart nowej serii
Piotr Urbaniak
20.08.2018 05:36

Już dzisiaj, a więc 20. sierpnia 2018 roku, o godz. 18:00 czasu polskiego NVIDIA rozpocznie targi Gamescom 2018 konferencją GeForce Gaming Celebration. Niniejszym, zgodnie z dotychczasowymi informacjami, mają zostać zaprezentowane pierwsze karty graficzne dla graczy, z rdzeniami nowej generacji Turing. Prawdopodobnie chodzi o modele GeForce RTX 2080 Ti oraz RTX 2080.Impreza odbędzie się w niemieckiej Kolonii, a wszyscy chętni do wzięcia w niej bezpośredniego udziału mogą odebrać darmowe bilety. Na pozostałych czeka natomiast transmisja na żywo.

Co zabawne, choć sam producent stara się utrzymać szczegóły dotyczące nadchodzących akceleratorów w tajemnicy, najprawdopodobniej znamy już większą część ich specyfikacji. Wszystko za sprawą dokumentacji firm trzecich, które ostatnimi czasy wręcz lawinowo wyciekają do internetu.

I tak, flagowy GeForce RTX 2080 Ti ma rzekomo 4352 procesory strumieniowe, uboższy GeForce RTX 2080 zaś - 2944. Mówi się przy tym, odpowiednio, o 11 oraz 8 GB pamięci GDDR6 na 352- lub 256-bitowej magistrali, a także użyciu łącz NVLink zamiast klasycznego SLI. Ponadto wiele wskazuje na szeroką gamę modeli autorskich już w momencie debiutu nowej generacji, bowiem to właśnie takie konstrukcje pojawiają się we wszystkich doniesieniach, podczas gdy potencjalnych referentów (modeli z zamkniętym chłodzeniem i wentylatorem promieniowym) nikt jeszcze nie widział.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ile z powyższych informacji okaże się prawdą, przekonamy się niebawem. A ja dodam jeszcze tylko, że widoczna powyżej transmisja będzie okraszona polskojęzycznym komentarzem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)