OLX doczekał się nowych szat. Tanie zakupy nie biją już taniością

OLX doczekał się nowych szat. Tanie zakupy nie biją już taniością

Nowe logo OLX, fot. Calin Balea
Nowe logo OLX, fot. Calin Balea
05.05.2020 11:16, aktualizacja: 05.05.2020 12:25

Sprzedawanie Opla jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące. Oto bowiem OLX, jeden z największych serwisów do ogłoszeń lokalnych doczekał się nowej szaty graficznej. Takiej na miarę roku 2020.

Serwis OLX już nie wygląda jak strona z 2005 roku. Jest teraz minimalistycznie, z subtelnym tłem, nowoczesnymi ikonkami oraz kolorem turkusowym jako lekko dominującym motywem.

Jako że teraz kupujemy przez internet więcej niż kiedykolwiek, to wreszcie ktoś uznał, że warto wreszcie zacząć "wyglądać". Oczywiście interfejs użytkownika w przypadku takiego portalu nie może być przeładowany, ani nadmiernie przeestetyzowany. I tego właśnie udało się uniknąć OLX-owi.

Tak wygląda nowy OLX, fot. Jakub Krawczyński
Tak wygląda nowy OLX, fot. Jakub Krawczyński

Sam trzon funkcjonalności oraz sposób ułożenia elementów pozostał niezmieniony. Nikt więc raczej nie powinien mieć problemu z odnalezieniem się na nowej wersji strony internetowej OLX.

Warto wspomnieć, że OLX odświeżył też aplikacje mobilne. Na razie jednak tylko na iOS – na Androidzie póki co musimy poczekać. W opisie aplikacji z App Store jest jednak błąd - producent zapowiadał tryb ciemny, ale jeszcze nie da się go aktywować.

Reasumując – szata graficzna jest nowa, ale ciekawe, czy nadal napotkamy tam stare chwyty tzw. Januszów OLX.

[frame]OLX na iOS i Androida jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)