OLX.pl OLX.pl

Strona główna iOS Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

OLX.pl (dawniej znane jako Tablica.pl) jest aplikacją dzięki której użytkownik może zamieszczać ogłoszenia w dowolnym momencie, ze swojego telefonu. Niezależnie można też w każdej chwili sprawdzić nowe, ciekawe ogłoszenia w swojej okolicy jak i w całym kraju.

Aplikacja pozwala także na odpowiadanie na wiadomości i informuje o otrzymaniu nowych odpowiedzi, nawet, kiedy nie jest ona akurat aktywna. Jej zaletą jest możliwość szybkiego dodawania zdjęć do ogłoszenia, prosto ze smartfona, dzięki czemu nie trzeba łączyć się z komputerem. Samo dodawanie nowych ogłoszeń zostało maksymalnie uproszczone. Wystarczy wybrać kategorię, zdjęcie i wpisać krótki opis.

Zmianą, w porównaniu z wcześniejszą wersją, znaną jako Tablica, jest podgląd ogłoszeń. Obecnie, razem z tematem ogłoszenia, widoczny jest podgląd miniatury zdjęcia dołączonego do wystawionego ogłoszenia. Niestety na minus należy zaliczyć wyraźne wolniejsze działanie aplikacji, w stosunku do wersji poprzedniej. Wydaje się być jedynie mobilną wersją strony www, a nie samodzielny, natywnym bytem. Dodatkowo aplikacja potrafi restartować się przy dłuższym użytkowaniu. Interfejs odstaje niestety nie tylko od stylistyki iOS 7.0 ale i jego poprzedników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!