Oovoo ikona

Oovoo4.2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oovoo to dosyć młody komunikator internetowy, dzięki któremu użytkownik może przeprowadzać rozmowy głosowe i wideo z innymi osobami. Dostępny od jakiegoś czasu na platformę Windows i Mac, obecnie jest możliwy do wykorzystania także na systemie iOS oraz Android. Cechuje się on prostą obsługą, bardzo intuicyjnym interfejsem, oraz darmowym świadczeniem usługi: użytkownik płaci bowiem tylko za wykorzystany transfer internetowy.

Po uruchomieniu aplikacji konieczne jest zalogowanie się do istniejącego konta, lub utworzenie nowego. Możliwe jest także wykorzystanie do tego celu konta Facebookowego. Główne okno aplikacji zostało podzielone na trzy zakładki. Pierwsza wyświetla listę osób, które zostały dodane do grona naszych znajomych. Umożliwia ona wyszukiwanie znajomych, wysyłanie im zaproszeń, a później również dokonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości. Druga zakładka zawiera wszystkie otrzymane wiadomości, a także coś, co można nazwać rejestrem połączeń. Ostatnia przedstawia samego użytkownika, umożliwia także edycję profilu: zmianę awatara, opisu, oraz zdjęcia przedstawianego w tle. Komunikator oferuje darmowe rozmowy wideo, połączenia głosowe i czat tekstowy. Możliwe jest wykorzystywanie tak sieci 3G/LTE jak i połączenia Wi-Fi. Użytkownik może również rozpocząć wideo-konferencję z nawet 12 osobami jednocześnie.

Dużym atutem aplikacji oovoo jest wysoka jakość zarówno wideo jak i audio oferowanego przez usługę. Producent poprzez zastosowanie wielu technologii zadbał o to, aby głos był czysty, a obraz możliwe najlepszy przy aktualnie posiadanym połączeniu internetowym. Nie bez znaczenia jest także zasięg – z aplikacji według producenta korzysta na świecie około 90 milionów osób. W ramach ustawień użytkownik może zmienić swoje hasło, określić kto może go wyszukiwać, zablokować danych użytkowników, a także przeglądać materiały multimedialne. Aplikacja jest darmowa, lecz wyświetla reklamy. Nie posiada interfejsu w języku polskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentooVoo LLC
Liczba pobrań533
Data aktualizacji16 paź 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Oovoo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)