Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi‑home.pl

Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl
Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl
Redakcja
26.01.2019 14:08

28 stycznia w Mi-home.pl, autoryzowanymsklepie Xiaomi, opaskę fitness Mi Band 3 wraz z dodatkowymzamiennym paskiem będzie można kupić w specjalnej cenie. Ten gadżetprzyda się każdemu, kto chce monitorować stan swojego zdrowia iprowadzić aktywne życie.

Mi Band 3 to doskonały towarzysz osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzychcą zmotywować się do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Opaskaoferuje ponad 30 funkcji, w tym m.in. czujnik tętna, monitorowanie snu,powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz owydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona,przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danychtreningowych czy informacji o pogodzie.

Standardowa cena urządzenia Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł. W ramachwyprzedaży błyskawicznej zostanie ona obniżona do 129 zł, a dodatkowo wpakiecie kupujący otrzyma zamienny pasek w kolorze pomarańczowym, owartości 19,99 zł.

Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się 28 stycznia o godz. 10.00 i potrwado północy lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji dostępnych jestna stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanegowarszawskiego Mi Store.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)