AndroidGryAkcja i strzelankiOpenTyrian
OpenTyrian ikona

OpenTyrian2.1.28

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenTyrian to wierny port gry Tyrian z systemu MS-DOS. Gra należy do gatunku kosmicznych strzelanek, w którech kierując naszym statkiem eliminujemy kolejne fale przeciwników.

Port gry jest na tyle dokładny, że w menu głównym będzie nam towarzyszył kursor myszy. Dodatkowo OpenTyrian wspiera różnej maści kontrolery, które możemy podłączyć do naszego telefonu bądź też tabletu. Jednak nawet bez nich, tytuł ten jest grywalny. Sterowanie dotykowe sprawdza się bardzo dobrze, choć wysoki poziom trudności gry wymaga od nas sporej wprawy.

W OpenTyrian znajdziemy 4 epizody składające się na wiele pomniejszych misji. Nie zabrakło rozbudowanego systemu ulepszeń, a także co nie jest standardem w tego typu grach rozbudowanej fabuły. Oprawa graficzna i muzyczna pomimo upływu lat wciąż wypadają dobrze. Widać na nich ząb czasu, co jednak potrafi dodać grze klimatu.

Starych fanów nie trzeba zachęcać, nowi powinni spróbować chociażby z ciekawości. Tym bardziej, że OpenTyrian jest dostępny za darmo, nie zawiera reklam ani mikropłatności. Odstraszać może jedynie poziom trudności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGerhard Stein
Liczba pobrań184
Data aktualizacji19 wrz 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
OpenTyrian ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)