Operatorzy wychodzą naprzeciw klientom – powiększą kieszenie kupujących iPhone'a 6 Plus

Strona głównaOperatorzy wychodzą naprzeciw klientom – powiększą kieszenie kupujących iPhone'a 6 Plus
21.10.2014 19:20
Mashable.com
Mashable.com
bDUntDxi

Jak już wiemy, iPhone 6 Plus poddaje się prawom fizyki tak samo, jak inne 5,5-calowe smartfony i może wygiąć się noszony w tylnej kieszeni modnych, ciasnych spodni, a umieszczenie go w przedniej znacznie utrudni siadanie. Duży iPhone jest jednak niezmiennie obiektem pożądania klientów, dlatego też niektórzy operatorzy oferują klientom usługę powiększania… kieszeni.

bDUntDwB
Mashable.com
Mashable.com

Na razie usługę taką zaoferował holenderski operator KPN oraz chiński China Unicom, ale zapewne na tym się nie skończy. Akcja KPN była bardziej pokazowa, gdyż krawcy poruszali się po mieście na wyposażonych w maszyny do szycia wózkach, napędzanych podobnie jak rowery. Osoby, które skorzystały z ich usług, w kilka minut dostawały swoje spodnie z doszytymi większymi kieszeniami, w których spokojnie mieścił się iPhone 6 Plus.

Zo past de iPhone 6 Plus wél in je broekzak!

China Unicom, drugi pod względem wielkości operator w Chinach, podszedł do sprawy bardziej przemysłowo – zatrudnił krawców i umieścił stanowiska z maszynami do szycia w swoich sklepach w różnych częściach kraju. Klienci mogą zwrócić się o powiększenie kieszeni od razu w salonie, kiedy przekonają się, że nowy nabytek zupełnie nie nadaje się do noszenia w kieszeni.

bDUntDwD

iPhone 6 Plus nie jest jedynym dużym smartfonem na rynku i bynajmniej nie jest największym – dużo większe urządzenia z Androidem są obecne na rynku od lat. Czemu więc dopiero produkt Apple'a skłonił operatorów do inwestycji w usługi krawieckie? Trudno powiedzieć, czy chodzi o niebywałą popularność marki Apple i aurę niesamowitości wokół jej produktów, czy o brak alternatywy – w końcu miłośnicy Androida zawsze mogą sięgnąć po coś mniejszego.

Udostępnij:
bDUntDxz