OPPO, światowy lider rynku smartfonów, wkrótce oficjalnie w Polsce

OPPO, światowy lider rynku smartfonów, wkrótce oficjalnie w Polsce

OPPO, światowy lider rynku smartfonów,  wkrótce oficjalnie w Polsce
OPPO, światowy lider rynku smartfonów, wkrótce oficjalnie w Polsce
Redakcja
10.01.2019 15:30

Początek 2019 roku zapisze się jako znaczący okresw branży mobile – marka OPPO, jeden z największych światowych producentówsmartfonów, już 31 stycznia wkracza oficjalnie na polski rynek, dołączając tymsamym do Turcji i Wielkiej Brytanii, gdzie premiera marki odbędzie się również w tymmiesiącu.

#NoweOPPOwieści – pierwszy rozdział wielkiej historii

Wprowadzając swoje portfolio urządzeń na poszczególne rynki, OPPO otwierazupełnie nowy rozdział na kartach historii branży mobile. To dynamicznie rozwijającasię marka, która szybko zdobyła popularność w Chinach, zajmując tam w 2017 roku2 miejsce pod względem sprzedaży, a globalnie osiągając również silną,4. pozycję*. Rok później marka zawitała na Starym Kontynencie, wchodząc na rynkiFrancji, Włoch, Hiszpanii i Holandii, i przedstawiając flagowy model OPPO Find X wLuwrze.

6 centrów badawczo-rozwojowych, 10 fabryk i ponad 400 000 sklepów na całymświecie – OPPO to marka obecna dziś na ponad 35 rynkach. Najbliższy miesiączapowiada jednak spore zmiany w tych liczbach. Wejście producenta na kolejneeuropejskie rynki oraz nowe umowy z partnerami takimi jak NTT S.A., ABC DataS.A., TelForceOne S.A. oraz głównym dystrybutorem AB. S.A., zapewnią Polakomszeroki dostęp do wyjątkowej technologii zamkniętych w pięknie zaprojektowanychurządzeniach mobilnych OPPO.

Twórca przełomowych innowacji w smartfonach

OPPO to marka, która zaczęła swoją historię od produkcji odtwarzaczy MP3 i MP4.Z biegiem lat, badając potrzeby konsumentów, zaczęła jednak skupiać się nasmartfonach. Nieustanne poszukiwanie nowych udogodnień zaowocowało takimi rozwiązaniami jak opcja upiększania zdjęć, 5- i 16-megapikselowe aparaty przednieczy technologia 5-krotnego bezstratnego zoomu, które OPPO jako pierwszy na świecie producentwprowadził do smartfonów. W 2012 roku wprowadzono smartfon Find 5, który zdobyłnagrodę iF Design Award za wyjątkowy Dark Screen. W 2014 r. firma stworzyłasmartfon z pierwszą na świecie automatyczną kamerą obrotową – OPPO N3. Wostatnich latach OPPO wprowadziło na rynek linię produktów OPPO Rwyposażonych w najnowocześniejszą technologię, wspaniałe możliwościfotograficzne i wykwintny design. Zarówno R9, jak i R11 stały się najlepiejsprzedającymi się na świecie smartfonami z Androidem w 2016 i 2017 roku.

Jedno z ostatnich dzieł producenta, OPPO Find X, to model z imponującymwyświetlaczem o rekordowym współczynniku wypełnienia frontu urządzenia – aż93,8%. Taki wynik udało się osiągnąć dzięki ukryciu aparatów i innych sensorów wprzesuwnym mechanizmie. Innowacyjna konstrukcja to zupełnie nowe podejście dotworzenia elektroniki użytkowej, które zachwyciło ekspertów z branży, copotwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Najlepszy smartfon 2018 roku”według CNET czy „Najlepszy gadżet 2018 roku” według Engadget.

OPPOwieść o innowacji i pięknie

Tworzenie innowacji i wprowadzanie na rynek przełomowych rozwiązań,które wyznaczają standardy w segmencie smartfonów i zaspokajają potrzebyużytkowników, stało się nieodłącznym elementem DNA marki OPPO. Całkowitaliczba różnych patentów na całym świece, które zastrzegł chiński producent,przekroczyła 32 000. Jednak technologia to nie wszystko. Misją OPPO jestprzedstawianie jej piękna otwartym i aktywnym konsumentom na całym świecie.Dlatego firma projektuje smartfony w duchu unikalnego wzornictwa, które zachwyca,wyróżnia i inspiruje.

Smartfony OPPO utożsamia się z młodzieńczym podejściem do świata – potrzebąekspresji i doświadczania piękna. Dlatego przez lata firma podejmowała współpracęz partnerami ze świata sportu, mody, kinematografii czy gamingu.

Więcej informacji o wejściu marki OPPO do Polski, punktach sprzedaży, portfoliourządzeń dostępnych na naszym rynku oraz ich cenach, zostanie podanych w dniupremiery – 31 stycznia 2019 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)