Orange jednak będzie sprzedawać prąd, ruszył program pilotażowy

Orange jednak będzie sprzedawać prąd, ruszył program pilotażowy

Orange jednak będzie sprzedawać prąd, ruszył program pilotażowy
01.10.2014 11:40

Mimo że współpraca Orange i PGE zakończyła się w styczniu, operator nie zrezygnował ze sprzedaży prądu. Podobnie jak Plus i T-Mobile, zamierza zaoferować swoim klientom możliwość płacenia jednego rachunku za internet, telefon i energię elektryczną. Oferta Orange będzie kierowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Usługa o nazwie Orange Energia ma być korzystna nie tylko dla obecnych klientów Orange. Klienci indywidualni mogą liczyć na rabat wysokości od 50 do 150 złotych, obliczony na podstawie dotychczasowych faktur i szacowanego zużycia miesięcznego, przy zawieraniu umowy na rok. Jeśli zaś są już klientami Orange, mogą zyskać od 5 do 15 złotych rabatu miesięcznie. Analogiczna gradacja rabatów została przygotowana dla firm.

Obraz

Ciekawie wyglądać będą rozliczenia – klient samodzielnie ma wpisywać stan licznika na stronie operatora i na tej podstawie zostanie mu wystawiona faktura. Orange twierdzi, że dzięki temu każdy będzie mógł zdecydować kiedy zapłaci rachunki.

Orange rozpoczął program pilotażowy sprzedaży prądu w Krakowie i aglomeracji śląskiej. Testy potrwają do 31 stycznia przyszłego roku.

Czy oferta rzeczywiście będzie opłacalna, można wstępnie obliczyć na stronie usługi, dzięki prostemu kalkulatorowi. Zamówić usługę można w jednym z salonów Orange w Krakowie lub Katowicach oraz przez Internet.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)