Orange uaktualnia swój komunikator Libon – ale kto w erze Messengera chce jeszcze płacić za rozmowy?

Orange uaktualnia swój komunikator Libon – ale kto w erze Messengera chce jeszcze płacić za rozmowy?04.08.2016 19:55
Orange uaktualnia swój komunikator Libon – ale kto w erze Messengera chce jeszcze płacić za rozmowy?

Pomarańczowy operator sieci komórkowej wydał nową wersję komunikatora Libon. Aplikacja przeznaczona jest dla rozmów VoIP. Po połączeniu się z Internetem będziemy mogli dzwonić do osób znajdujących się w każdym kraju w Europie i Ameryce Północnej. Na liście obsługiwanych państw znalazły się również bardziej egzotyczne propozycje.

Orange w oficjalnym komunikacje podaje, że w celu skorzystania z aplikacji potrzebne jest wyłącznie połączenie z Internetem, najlepiej szerokopasmowym i najlepiej od Orange. Zadzwonimy także poza Europę i Amerykę Północną – choćby na Martynikę, Gujanę Francuską, Reunion czy Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. Oczywiście połączenie nawiążemy z dowolnego kraju.

350187044896794561

Te egzotyczne kraje to oczywiście ciekawostka, chociaż dla niektórych z Was może się okazać przydatna. Dużo bardziej praktyczną informacją są ceny połączeń do tych krajów – za 10 min zapłacicie 4,29 zł, 100 minut wyniesie Was 30,49 zł, a 200 min – 52,19 zł. Największy z pakietów – 400 minut kosztuje 82,99 zł, czyli 20 groszy za minutę.

Aplikacja Libon umożliwia również rozmowy na terenie Polski i dzwonienie z całego świata do naszego kraju. Cenny pakietów potrzebnych do takiego połączenia przedstawia się następująco – 100 minut za 7,99 zł, za 250 minut – 16,49 zł, a za 500 minut zapłacić musimy 24,99 zł. Dla najbardziej wymagających Jest dostępny również pakiet 1000 minut. Ponadto za zarejestrowanie się w aplikacji dostajemy w prezencie 100 minut.

Oferta Orange jest godna uwagi, ale czy w dobie Facebooka i wielu innych komunikatorów, ktoś się na nią zdecyduje? Warto dodać, że chociażby i Skype oferuje międzynarodowe połączenia, zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe. Za niecałe 15 zł na miesiąc otrzymamy pakiet nielimitowanych minut do Stanów Zjednoczonych. Jednak już dzwonienie do krajów europejskich jest już mniej atrakcyjne.

Aplikacja w wersji na Androida oraz i iOS dostępna jest w naszej bazie oprogramowania. Tuż po zainstalowaniu mieliśmy problemy z rejestracją. Do zalogowania potrzebny jest kod wysyłany SMS, jednak nie dostaliśmy żadnej wiadomości. Musieliśmy skorzystać z drugiej opcji aktywacji, czyli połączenia telefonicznego.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)