AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne przeglądarki internetoweOrweb (Przeglądaj Prywatnie)
Orweb (Przeglądaj Prywatnie) ikona

Orweb (Przeglądaj Prywatnie)

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Orweb (Przeglądaj Prywatnie) to przeglądarka internetowa stworzona jako projekt open source'owy, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas łączenia się z internetem. Oferuje szeroki zestaw opcji do ochrony prywatności użytkownika.

Przeglądarka łączy się z Internetem za pośrednictwem sieci Tor. Dlatego do jej poprawnego działania potrzebna jest inna aplikacja, Orbot. Bez niej nie skorzystamy z możliwości, które oferuje Orweb.

Aplikacja Orweb jest odporna na ataki prowadzone przez luki we Flashu lub JavaScripcie. Nie gromadzi historii odwiedzanych stron internetowych, pozwala maskować smartfon jako inne urządzenie (np. iPhone), oferuje też szeroki pakiet opcji dotyczący zarządzania plikami cookies. Jest to program bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, choć nieco razi archaicznym wyglądem. Nie o estetykę jednak tu chodzi, a o sprawne działanie i zapewnienie użytkownikom ochrony ich danych podczas przeglądania sieci. Twórcy aplikacji mocno się przyłożyli do tego zadania, a jako dowód troski jej twórców o maksymalny poziom bezpieczeństwa użytkownika niech posłuży fakt, że program nie pozwala robić zrzutów ekranu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań204
Data aktualizacji21 sty 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Orweb (Przeglądaj Prywatnie) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)