Ostatnia szansa na udział w ogólnopolskim badaniu graczy

Ostatnia szansa na udział w ogólnopolskim badaniu graczy

Ostatnia szansa na udział w ogólnopolskim badaniu graczy
10.11.2014 10:56

Niemal miesiąc mija odkąd informowaliśmy po raz pierwszy o ogólnopolskim badaniu graczy #jestemgraczem, które ma za zadanie zarysować bardziej zgodny z prawdą wizerunek fana świata elektronicznej rozrywki, niż ten prawie zawsze negatywny, taki stereotypowy. Akcja może poszczycić się zebraniem danych już od przeszło 75 tysięcy osób, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by było ich więcej. Czas jest jednak tylko do jutra.

Obraz

Termin zakończenia badania wyznaczano od samego początku na 11 listopada i nie uległ on przesunięciu. Chociaż pojawiały się okazjonalne problemy z wydolnością serwerów, czasem nie dających sobie rady z liczbą równocześnie zainteresowanych wypełnieniem formularza online, drobne problemy techniczne nie wpłynęły na zmiany pierwotnego planu. Prawdopodobnie teraz, pod sam koniec akcji, kiedy to wielu graczy będzie chciało się jeszcze w ostatniej chwili do niej dołączyć, ponownie pojawią się opóźnienia na łączach, niemniej gorąco zachęcamy do próbowania aż do skutku.

Liczy się każdy głos, tak zaprawionych w boju hardkorowców, sypiających z myszką i klawiaturą pod poduszką, uwielbiających grę na kanapie miłośników padów, jak też bawiących się od czasu do czasu na smartfonach i tabletach. Na bazie twardych danych przyjrzymy się czym tak naprawdę są dla nas gry, jaki mają wpływ m.in. na relacje z innymi, naukę albo rozwój zawodowy. W co lubimy grać oraz ile czasu poświęcamy na swe rozrywkowe hobby. Dostaniemy wgląd w to, jaki w ogóle jest ten nasz polski gracz.

Wyniki #jestemgraczem powinny zostać udostępnione w połowie listopada i wtedy też należy wypatrywać pierwszych komentarzy partnerów akcji, którzy w pierwszej kolejności uzyskają do danych dostęp. Raport w szerzej dostępnej formie trafi do zainteresowanych nieco później, w większości bezpośrednio na skrzynki pocztowe — o ile oczywiście w trakcie wypełniania formularza podaliśmy aktywny adres e-mail.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)