Ostatnia testowa wersja Androida 7.0 wydana. Znalazł się w niej też kot

Ostatnia testowa wersja Androida 7.0 wydana. Znalazł się w niej też kot

Ostatnia testowa wersja Androida 7.0 wydana. Znalazł się w niej też kot
20.07.2016 13:02, aktualizacja: 20.07.2016 14:50

Google udostępniło Androida 7.0 Nougat Developer Preview, czyli wersji skierowanej głównie dla deweloperów i testerów. Wersja oznaczona cyfrą 5 jest już ostatnim wczesnym wydaniem, bardzo zbliżonym do finalnego Androida 7.0. W najnowszym wydaniu pojawiła się mała niespodzianka, którą zobaczymy po wykonaniu kilkunastu szybkich kliknięć.

Android 7.0 Nougat Developer Preview 5 nie wprowadza żadnych większych nowości. Producent skupił się przede wszystkim na doszlifowaniu już wprowadzonych funkcji. Jest to najbardziej zrozumiałe, w końcu mamy do czynienia z wersją bardzo zbliżoną do finalnego wydania. Wprowadzanie nowych, dobrze nieprzetestowanych elementów mogłoby negatywnie wpłynąć na stabilność pracy.

Najnowsza testowa wersja zawiera już finalne API poziomu 24. Pojawiła się też jedna nowa funkcja. Android 7.0 będzie nas informował z którego źródła pochodzi aplikacja, czy zainstalowaliśmy ją ze Sklepu Play czy z pobranego spoza sklepu pliku APK. Poprawiono również wiele zgłoszonych błędów, ale Google ostrzega, że jeszcze nie wszystko jest dopracowane. Mogą pojawić się problemy ze stabilnością, tryb nie przeszkadzać może nie działać, a aplikacje mogą nie radzić sobie z filmami 240 FPS.

źródło: androidcentral.com
źródło: androidcentral.com

Google lubi w swoich programach i usługach ukrywać drobne żarty. Nie mogło więc małego Easter Eggu zabraknąć w Androidzie 7.0. Pojawił się on w ostatniej testowej wersji Developer Preview. Aby wielkanocne jajeczko zobaczyć, musimy przejść do ustawień i znaleźć informacje o telefonie. Teraz pozostaje nam szybko klikać na wersję systemu. Pojawi się duża litera N, będąca pierwszą w nazwie nowego Androida – Nougat.

How to play Neko Atsume English Version Gameplay - Cute Android Cat Game - Catisfaction

To jednak nie koniec. Potem pojawi się kot. Po stuknięciu w niego, zyskamy dostęp do wbudowanej gry. Przypomina ona klon gry Neko Atsume: Kitty Collector. Gdyby więc ktoś znudził się testowaniem Androida 7.0, to zawsze będzie miał jakąś rozrywkę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)