AndroidGryAkcja i strzelankiOutRush
OutRush ikona

OutRush6.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OutRush to wyścigowa gra akcji, w której ukończenie jednego poziomu zajmuje około minutę. Dzięki temu idealnie nadaje się ona na krótkie sesje (np. w trakcie podróży autobusem).

Gracze trafiają do alternatywnej rzeczywistości. Kompletnie nie wiadomo, dlaczego się tam znaleźli, ale muszą zrobić wszystko, by wrócić do domu – tak przedstawia się zarys fabularny OutRush, w którym nie liczy się jednak scenariusz, ale rozgrywka. Sterowanie jest bardzo proste, a poszczególne rozwiązania w mechanice zabawy (jak latać, kiedy obracać pojazd, na co pozwala nitro) omówiono w krótkim samouczku.

OutRush pozwala nam pokierować rozmaitymi, futurystycznymi pojazdami. W trakcie zabawy maszyny poruszają się do przodu automatycznie, a gracz musi przesuwać palcem po ekranie i stukać w wyświetlacz tak, by dotrzeć do mety bez szwanku. Początkowe etapy są bardzo łatwe, ale z czasem poziom trudności wzrasta i trzeba wykazać się nie lada refleksem, by ukończyć bardziej wymagające levele.

W odróżnieniu od wielu innych darmowych gier, które wielokrotnie zachęcają gracza do skorzystania z mikropłatności, OutRush zawiera tylko jeden rodzaj transakcji cyfrowych. Za prawdziwe pieniądze możemy wyłączyć reklamy. Nie ma natomiast mowy o żadnym kupowaniu monetek czy innych dodatków ułatwiających osiąganie postępów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUgindie
Liczba pobrań47
Data aktualizacji19 wrz 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
OutRush ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)