bDTYWtpN
Overdrop - Weather & Widgets ikona

Overdrop - Weather & Widgets1.6.3.2

Strona głównaAndroidWiadomościPogodaOverdrop - Weather & Widgets
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Overdrop to aplikacja dostarczające prognozę pogody dla wybranego miasta wraz z kilkoma dodatkowymi szczegółami, między innymi odnośnie ciśnienia, opadów oraz prognozy na kolejne dni. Celem twórców było stworzenie programu możliwie minimalistycznego (po wykupieniu pełnej wersji, a co za tym idzie usunięciu reklam, istotnie z powodzeniem można aplikację za taki uznać).

bDTYWtpP

Poza informacjami o pogodzie na pierwszym ekranie w programie, równie ważne są tutaj widżety. Po pierwsze dostępnych jest ich dość dużo (większość jednak po wykupieniu pełnej wersji), a po drugie są ciekawe wizualnie i zazwyczaj można zmieniać ich kolory. Niestety większość widżetów, które poza godziną pokazują również prognozę zarezerwowana została właśnie dla płatnej wersji aplikacji.

Warto dodać, że jak na razie program pozostaje w fazie testowej. Można z niego swobodnie korzystać, jednak należy liczyć się z możliwymi błędami. Program sprawia wrażenie stabilnie funkcjonującego. Osoby zainteresowanie uzyskaniem możliwie prostego interfejsu powinny zainteresować się kupieniem wspomnianej pełnej wersji, by usunąć reklamę z ekranu głównego – wersję Pro wyceniono na rozsądne 5 złotych z niewielką nawiązką.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Producent39ninety
Liczba pobrań448
Data aktualizacji1 kwi 2021
Rozmiar pliku0.47 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Overdrop - Weather & Widgets ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYWtqu
bDTYWtqL