Overwatch – darmowy maraton potrwa przez cały weekend

Overwatch – darmowy maraton potrwa przez cały weekend
26.05.2017 15:20
Overwatch – darmowy maraton potrwa przez cały weekend
Jan Mentel
Jan Mentel

Wszyscy fani gier Blizzard, a w szczególności pozycji Overwatch powinni odnotować w swoich kalendarzach najbliższy weekend. Z okazji pierwszych urodzin jednej z najgłośniejszych produkcji zeszłego roku, Blizzard postanowił za darmo udostępnić na 76 godzin grę Overwatch na wszystkich dostępnych platformach. W przypadku graczy konsolowych, jedynym warunkiem jest wykupienie subskrypcji Xbox Gold lub PlayStation Plus, zaś dla użytkowników pecetów wystarczy posiadanie konta w serwisie Battle.net. Po zakończeniu akcji będzie można kontynuować rozgrywkę i zakupić grę, m.in. doładowując swoje wirtualne konto dzięki Karto Prezentowym Blizzard.

Overwatch – zwiastun rozgrywki #2 (PL)

Maraton Overwatch wystartuje 26 maja o godzinie 20:00 i potrwa przez cały weekend. Overwatch to pierwsza sieciowa strzelanka FPS produkcji Blizzarda, która zdobyła dotąd blisko 30 milionów graczy na całym świecie. W związku z mijającym rokiem od premiery gry, postanowiono udostępnić grę za darmo użytkownikom pecetów oraz konsol w najbliższy weekend. Użytkownikom pecetów wystarczy posiadanie konta w serwisie Battle.net.

Posiadacze konsol muszą mieć aktywną subskrypcję PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold. Obie można nabyć za pośrednictwem Kart Prezentowych dostępnych w sklepach sieci Relay, Inmedio, 1 minute, Komputronik, Empik, Media Expert, Media Markt, Saturn, Statoil, Lotos, Auchan i Tesco. Dodatkowo Karty Prezentowe PlayStation zakupić można w salonaach Sony. Karty Prezentowe PlayStation Plus umożliwiają zakup subskrypcji na okres 3 lub 12 miesięcy. Na identyczną ofertę mogą liczyć posiadacze konsoli Xbox z subskrypcją Xbox Live Gold. W obu przypadkach subskrypcje oferują m.in. możliwość korzystania z wieloosobowego trybu online, ze specjalnych rabatów na gry oraz uczestnictwo w podobnych do zorganizowanej z okazji 1. urodzin Overwatch.

350200393705613249

Z kolei Karty Prezentowe Blizzard, które będą znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcieliby kontynuować swoją przygodę z bohaterami Overwatch po zakończeniu akcji. Są one dostępne w dwóch nominałach 20 i 25 euro . Za ich pomocą można doładować swoje wirtualne konto i dokonać zakupu gier lub dodatków w sklepie Battle.net w tym Overwatch a także takich klasyków ze świata gier takich jak: World of Warcraft, Diablo czy Heroes.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)